Z „Top Model” pożegnała się pierwsza uczestniczka! Kto okazał się najsłabszy?

Dawid Woliński w złotej marynarce

Tydzień temu jury wybrało finałową czternastkę, która pojawiła się w programie "Top Model". Już dzisiaj z domem modelek musiał pożegnać się jeden z uczestników. W czwartym odcinku jury zdecydowało, że najsłabiej poradziła sobie Justyna Łopian.


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Wszystko, co musisz wiedzieć o kontrowersyjnym finale "Top Model"! Jak wpadkę tłumaczy stacja?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Czwarty odcinek Top Model

W kolejnej odsłonie show uczestnicy poddali się pierwszym metamorfozom. Łatwo nie było! Niektóre z modelek przeszły drastyczne zmiany i musiały obciąć lub przefarbować włosy. Magdalena Stępień zaskoczyła jurorów swoimi doczepianymi włosami i polały się łzy, bo trzeba było się ich pozbyć. Panowie mieli nieco mniejszy problem, ale i tak niektórzy z nich trochę narzekali na nowy wizerunek. 

 

Jak zawsze odbyła się też pierwsza profesjonalna sesja, która do najprostszych nie należała, ponieważ uczestnicy najpierw musieli skoczyć ze spadochronem, a później z nim pozować. Modeli i modelki wspierała piękna Marcelina Zawadzka, która była gościem specjalnym tego odcinka. Oprócz niej pojawiła się także zwyciężczyni poprzedniej edycji, Osi Ugonoh i finalista Michał Baryza.

 

Zobacz: Osi Ugonoh wygrała Top Model 4! Jakie dostała nagrody?

 

Dodatkowo w programie nastąpiły małe zmiany. Mianowicie Michał Piróg w ciągu całej edycji może uratować jedną osobę i przywrócić ją do programu.

 

Justyna Łopian odpadła z Top Model

Czarno-białe zdjęcie dziewczyny

Marcelina Zawadzka na prezentacji kolekcji Margaret

Marcelina Zawadzka w sportowej stylizacji
Fot. ONS

Jury "Top Model"

Ekipa Top Model na ramówce TVN

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady