Krzysztof Gojdź płacze w programie Kossakowskiego! Co się stało?

Krzysztof Gojdź będzie bohaterem kolejnego odcinka programu Przemysława Kossakowskiego "Być jak..." w TTV. Premiera wyjątkowego odcinka - w sobotę już o 22:00. Co się wydarzy?

Stały bywalec ścianek i ekskluzywnych restauracji. Kiedyś mieszkał na prowincji, dziś jest najbardziej rozpoznawanym lekarzem medycyny estetycznej w kraju. Człowiek, który zrobił wiele twarzy, czy człowiek, który posiada wiele twarzy? Kim jest? Co skrywa w środku? Na co dzień poprawia cudze tożsamości. Ale co z jego własną tożsamością? Przemek Kossakowski postara się zgłębić prawdę o swoim bohaterze. Dlaczego były to  jedne z najtrudniejszych trzech dni w życiu doktora Gojdzia, jak twierdzi on sam.  Przekonajmy się czy Przemek będzie jak…  dr Krzysztof Gojdź  już w najbliższą sobotę o 22:00  w TTV.

W programie został poruszony m.in. wątek rodziny lekarza, a dokładnie - mamy i babci, które są mu bardzo bliskie. Kossakowski wcielił się w Gojdzia i zacytował jego słowa na ich temat. Wtedy słynny lekarz mocno się wzruszył:

Dlatego, że tu jest moja mama, i moja babcia, która tak często nie wie kim jest. Nie chce tracić tych ostatnich godzin, miesięcy, które jeszcze zostały. Po prostu to są najważniejsze w życiu kobiety, kocham je, najbardziej na świecie.             

 

Szykuje się bardzo interesujący odcinek!

 

Zobacz także: Dlaczego Krzysztof Gojdź ogolił głowę? Jak to wyglądało od kulis? Zobaczcie WIDEO

 

Krzysztof Gojdź w programie Przemysława Kossakowskiego

Dr Krzysztof Gojdź w programie Kossakowski. Być jak...

 

Krzysztof Gojdź płacze w programie Kossakowskiego! 

Krzysztof Gojdź płacze w programie Kossakowskiego

Czy często się wzruszasz?

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady