Wybierz z nami swój ulubiony teleturniej! "Familiada", "Koło fortuny", a może "Jaka to melodia"? GŁOSUJ

 

Polacy kochają teleturnieje! Nieważne, czy dotyczą one poważnych zagadnień, jak choćby "Milionerzy", czy też służą po prostu rodzinnej rozrywce, jak "Familiada" czy też "Koło fortuny". Ważne, że prowadzą je nasi ulubieni gwiazdorzy. A czy wy macie swój ukochany teleturniej, bez którego nie możecie żyć? Zagłosujcie w naszym plebiscycie i dajcie nam znać!

 

POLECAMY: Zabawna wpadka w "Familiadzie".  W tle... majtki uczestnika!

 

"Jaka to melodia" to teleturniej, który jest obecny na antenie TVP1 od 1997 roku. Ostatnio zaszły w nim jednak spore zmiany. Przede wszystkim Roberta Janowskiego w roli prowadzącego zastąpił Norbi. Producenci postanowili także "odmłodzić" nieco formułę show. Czy nowe oblicze teleturnieju "Jaka to melodia" przypadło wam do gustu?

 

Niektórzy nie wyobrażają sobie sobotnich i niedzielnych obiadów bez "Familiady" w tle. Jest to jeden z najdłużej emitowanych teleturniejów w Polsce. Swój debiut zaliczył w 1994 roku. Od początku "Familiadę" prowadzi niezastąpiony Karol Strasburger. Lubicie jego żarty?

 

"Koło fortuny" wróciło na antenę TVP2 po długiej przerwie. Tym razem w rolę prowadzącego wciela się Rafał Brzozowski. Towarzyszy mu zjawiskowa Izabella Krzan. Lubicie zgadywać razem z uczestnikami hasła? Jak wam to wychodzi?

 

"Milionerzy" zadebiutowali w telewizji w 1999 roku. Widzowie z wypiekami na twarzach kibicowali uczestnikom w zdobywaniu coraz większych pieniędzy. Bez wątpienia osobą, która jest odpowiedzialna za niesamowitą atmosferę na planie jest niezastąpiony Hubert Urbański, który od samego początku występuje w roli prowadzącego "Milionerów". 

 

Wy też nie możecie przeżyć, gdy kolejne pieniądze spadają do zapadni? Takie są niestety reguły gry "Postaw na milion". Łukasz Nowicki dla nikogo nie robi wyjątków! Chcielibyście kiedyś tam wystąpić? Z kim wystąpilibyście w drużynie?

 

"The Wall. Wygraj marzenia" to teleturniej, który budzi niemałe emocje. W roli prowadzącego możemy zobaczyć Pawła Orleańskiego. Przyznajcie się: odpowiadacie przed telewizorem na pytania razem z uczestnikami show? :)


Może Cię również zainteresować:

Znany wokalista z "Jaka to melodia?" komentuje zmiany w programie! Co mówi o Robercie Janowskim i Norbim?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut
 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady