POJEDYNEK: Monika czy Kasia? Która kandydatka bardziej pasuje do Piotra z "Rolnik szuka żony 4"?

Kogo powinien wybrać Piotr z czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony"? Po odejściu Emilii i Kasi, w domu rolnika została jedynie Monika. I choć mogła się już czuć niemal pewnie w staraniach o serce Piotra, to okazało się, że na wsi pojawiła się nowa uczestniczka. Katarzyna dostała od rolnika specjalne zaproszenie, by gościć w jego domu. Piotr tłumaczył, że nowa kandydatka wcześniej napisała do niego list, jednak wstydziła się wystąpić w programie. Po odejściu dwóch innych dziewczyn, zmieniła zdanie i przyjechała, by konkurować z Moniką o Piotra. Niewiele wiemy o nowej uczestniczce. Jedynie tyle, że ma 33 lata i pochodzi z Kowalewa Pomorskiego. Poza kamerami udało jej się nawiązać kontakt z Piotrem za pośrednictwem portalu społecznościowego. W pierwszym odcinku, w którym się pojawiła, dała się poznać jako pracowita i sympatyczna dziewczyna. 

 

Zobacz też: "Porażka ten koleś", internauci ostro o Piotrze z "Rolnik szuka żony". Zaprosił nową kandydatkę do swojego domu!

 

Czy ostatecznie to właśnie Kasia zdobędzie serce Piotra z programu "Rolnik szuka żony 4"? A może rolnik wybierze spokojną i serdeczną 40-letnią Monikę, która świetnie się czuje na wsi? Głosujcie na swój typ!

 

Polecamy: "Rolnik szuka żony 4": Justyna nie przestaje budzić kontrowersji! Po randce Karola z Sarą fani hejtują, ale i... wspierają Justynę!

 

W domu Piotra są obecnie dwie kandydatki do jego serca: Monika i Kasia.

Rolnik szuka żony 4: Piotr ma nową kandydatkę Kasię

 

Monika jest w programie od początku.

Rolnik szuka żony 4: Piotr ma nową kandydatkę Kasię

 

Kasia pojawiła się w ostatnim odcinku na specjalne zaproszenie Piotra.

Rolnik szuka żony 4: Piotr ma nową kandydatkę Kasię


Może Cię również zainteresować:

Marta Manowska o nowej uczestniczce "Rolnik szuka żony": "Justyna jest osobą kruchą"

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut
Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!
 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady