Korwin oczarował pewien gwiazdor: Chciałabym z nim zamieszkać

Karolina Korwin Piotrowska oczarowana Gok WanemKarolina Korwin Piotrowska oczarowana Gokiem Wanem
Fot. ONS

Karolina Korwin Piotrowska o show-biznesie wie wszystko. Ma na swoim koncie już dwie książki-bestsellery, mnóstwo felietonów oraz występ w szeregu programów telewizyjnych. Przed jej oceną drży cała branża. Nikt tak jak ona nie potrafi analizować tego, co dzieje się mediach. Nic dziwnego, przez lata stała się prawdziwą ikoną dziennikarstwa. Przypomnijmy: Korwin: Polski szołbiz ćpa i pije na potęgę! Skomentowała aferę z Markiem B.

Na pozytywną ocenę Karoliny trzeba sobie mocno zasłużyć. Wśród tych osób, które mogą liczyć na jej dobre słowo, jest m.in. Gok Wan, który od niedawna prowadzi w TVN Style "Stylowe rewolucje Goka". Korwin w rozmowie z tvnstyle.pl nie ukrywa, że jest jego wielką fanką. Co więcej - chciałaby, żeby z nią zamieszkał:

Boże, będę oglądać Goka, ja go uwielbiam, po prostu chciałabym, żeby ze mną zamieszkał. Jak się dowiedziałam, że będzie Gok, to woow! Jak oglądam wszystkie jego programy, najbardziej lubię ten, jak on się zbija z taką jedną panna, która kupuje markowe rzeczy, a on kupuje w sieciówkach za grosze, a potem modelki wychodzą na pokaz, i ludzie mają wskazać, co droższe. Nikt nie trafia. On pokazuje, że moda to nie pieniądze, a sposób noszenia, skomponowania, doszywania. Może kiedyś w Polsce to zrobi, Polakom to by się przydało bardzo - mówi Piotrowska


Wy też lubicie Goka?

Zobacz: Skrzynecka chciała pomóc Joannie L. Korwin nie zostawia na Kasi suchej nitki
 
 

 

Może Cię również zainteresować:

Karolina Korwin-Piotrowska oceniła talent aktorski Dody! Artystka nie będzie zachwycona tym komentarzem!

Źródło: Newseria Lifestyle
 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje