Kinga Rusin w szarym płaszczu

Kinga Rusin ma poważną konkurencję! Karolina Gilon chciałabym ją zastąpić w programie "Agent". Choć gwiazda programu "Top model" rozpoczęła swoją przygodę w show-biznesie od aktorstwa i modelingu, później zajęła się telewizją i została jedną z prowadzących w kanale TTV. W tej stacji prowadzi program "DeFacto" i ponoć radzi sobie całkiem nieźle. Jej ambicje są jednak dużo większe i modelka marzy nawet o karierze w TVN. Kto stoi jej na drodze? Kinga Rusin :-)! Karolina została spytała o to, czy chciałaby zastąpić w kolejnej edycji "Agenta" Kingę Rusin. Co powiedziała?

 

"Przyznam szczerze, że teraz już bardziej interesuje się tą stroną nie celebrycką, a z tym mi się kojarzy udział w "Agencie", a raczej widziałabym siebie na miejscu Kingi Rusin. Wiem, że wysoko mierzę, ale chyba to o to w tym chodzi. Jak się wysoko mierzy, to potem też się wysoko zachodzi" - powiedziała w TVN Karolina Gilon.

Zaskoczeni? My nie! Karolina Gilon zaczynała karierę w serialu "Miłość na bogato", później była gwiazdą hitu TVN, dostała pracę w telewizji, więc nic dziwnego, że mierzy wysoko. Jednak mamy złą wiadomość - pozycja Kingi Rusin w TVN jest na tyle silna, że nikt nie jest w stanie jej zagrozić! W pewnością kolejne edycje programu "Agent" będzie prowadziła właśnie ona.

 

ZOBACZ: Radek Pestka i Karolina Gilon twarzami luksusowej, światowej marki! Znamy szczegóły!

 

Kinga Rusin w RPA na planie programu "Agent"

Kinga Rusin w RPA na planie programu
Instagram

Kinga Rusin w Afryce

Kinga Rusin w RPA na planie programu
Instagram

Karolina Gilon chciałaby być gwiazdą TVN

Karolina Gilon w płaszczu moro

Więcej na temat Kinga Rusin Agent