Adriana Kalska
© MTL Maxfilm, fot. Marta Gostkiewicz

 

Ledwo zakończyły się ramówki wiosennych programów w telewizjach, a już pojawiają się pierwsze nazwiska, które zobaczymy w jesiennych show. Kogo usłyszymy w 10. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

 

Jak dowiedział się Pudelek.pl, jedną z uczestniczek popularnego show będzie... Adriana Kalska!

 

Serialowa Iza z "M jak miłość" to także od niedawna dziewczyna Mikołaja Roznerskiego. Aktorka ma 32 lata i pochodzi ze Słupska. Od trzech lat gra w najbardziej lubianym i popularnym wątku "M jak miłość". Teraz jej bohaterka jest w śpiączce. Czy to oznacza przerwę  w serialu, na rzecz "TTBZ"?

 

Zapytaliśmy produkcję serialu, czy udział Ady w show będzie kolidował z grą w serialu. Na szczęście otrzymaliśmy odpowiedź, że wszystko będzie realizowane równolegle i aktorka  na wszystko czas znajdzie czas. Do tego "M jak miłość" w sierpniu ma wakacyjną przerwę, a wtedy też będą nagrywane pierwsze odcinki "TTBZ".

 

Lista gwiazd 10. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Jest już potwierdzona jedna uczestniczka TTBZ, jest nią Honorata Skarbek. Mówiło się o Kajrze, żonie Sławomira Zapały, jednak ona zdementowała plotki o tym, aby miała pojawić się w show. 

 

Zobacz: Artur zniknie z życia Izy i Marcina? To możliwe! Ciachorowskiego nie ma w nowej czołówce "M jak miłość"!

 

Wątek Izy, Artura i Marcin będzie miał swoją kontynuację bez przeszkód. Oby Kalska znalazła czas tylko dla swojego ukochanego Mikołaja :). 

 

Zobacz: Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie ze ŚLUBU!

 

W serialu byli parą, a jak ich bohaterów rozdzieloną to okazało się, że w życiu prywatnym Ada i Mikołaj są razem. 

Adriana Kalska pokazała nowe zdjęcie z planu M jak miłość
Instagram

 

Kariera Adriany Kalskiej nabiera rozpędu.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska całują się