Justyna Żyła wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?!

Justyna Żyła - na Instagramie
Fot. Instagram/Playboy

 

Justyna Żyła wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?! To bardzo prawdopodobne! Po okładkowej sesji dla "Playboya", Żyła ma szeroko otwarte drzwi na gwiazdorskie salony i z pewnością będzie chciała wykorzystać swoje pięć minut! Medioznawca Marcin Sanakiewicz z UMCS w Lublinie w rozmowie z Se.pl, ocenił dlaczego żona Piotra Żyły zdecydowała się na taką odważną sesję i jakie następne kroki podejmie:

Biorąc pod uwagę medialny rozgłos, jakiego nabrały prywatne sprawy między panem Piotrem a panią Justyną, sesja w "Playboyu" nie dziwi. Wbrew wielu komentarzom, z jakimi mieliśmy do czynienia ostatnio, nie łączyłbym jednak kwestii osobistych z decyzją o udziale pani Justyny w rozbieranej sesji zdjęciowej. To raczej przemyślana decyzja marketingowa, próba wykorzystania „pięciu minut” - trzeba powiedzieć, że całkiem udana - powiedział Sanakiewicz dla Se.pl.

Zobacz też: Kulisy rozbieranej sesji Justyny Żyły w Playboyu! "Nie wyrządziłam...

 

POLECAMY: Krzysztof Gojdź też obserwował minę Jarka Kreta podczas finału "Tańca z Gwiazdami"! Kwituje to krótko i dosadnie

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Justyna Żyła w "Tańcu z gwiazdami"?

Medioznawca zapytany o to czy Justyna Żyła będzie chciała wystąpić w "Tańcu z gwiazdami", stwierdził jednoznacznie, że to bardzo prawdopodobne:

Odnośnie potencjalnego udziału pani Justyny w programach telewizyjnych, takich jak "Taniec z Gwiazdami", myślę, że jest to całkiem prawdopodobne. Ten i podobne formaty w zasadzie wyczerpały już zasób gwiazd, z jakimi mamy do czynienia na co dzień. Pojawienie się nowej postaci daje potencjał nie tylko dla rozwoju jej kariery, ale także idealnie wpisuje się w nieustanną potrzebę produkowania gwiazd przez stacje telewizyjne - powiedział.

A wy co uważacie? Czy Justyna Żyła powinna wystąpić w "Tańcu z gwiazdami"? Czy to byłoby dla niej dobre posunięcie w karierze?

 

Zobacz także: "Wszystko zmierza w dobrym kierunku" Justyna Żyła komentuje swoje relacje z Piotrem! Żona skoczka pokazała też nowe zdjęcie z sesji do Playboya!

 

Rozstanie Piotra Żyły z Justyną - jaka jest prawda?

Przypomnijmy, o Justynie Żyle zrobiło się głośno w momencie kiedy na jaw wyszła informacja, że Piotr Żyła nie jest już z nią w związku. Justyna Żyła opublikowała w sieci kilka wpisów, w których oskarżyła swojego męża o zdradę. Kilka dni później sam sportowiec potwierdził  informacje o rozstaniu, ale zapewnił, że nie doszło do niego przez inną kobietę.

 

ZOBACZ: "Jak zostawia cię mąż z dwójką dzieci..." Korwin Piotrowska komentuje głośne rozstanie Piotra Żyły z żoną

 

Justyna Żyła wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?

Justyna Żyła - zdjęcia nago, rozbierana sesja
Fot. playboy.pl

 

Uważacie, że to dobry pomysł?

Justyna Żyła w Playboyu - zdjęcia zza kulis
Fot. Playboy.pl

 

Po sesji w "Playboyu" wszystko jest możliwe!

Justyna Żyła na okładce Playboya

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Justyna Żyła powinna wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami"?

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady