Justyna Żyła - na Instagramie
Instagram/Playboy

 

Justyna Żyła wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?! To bardzo prawdopodobne! Po okładkowej sesji dla "Playboya", Żyła ma szeroko otwarte drzwi na gwiazdorskie salony i z pewnością będzie chciała wykorzystać swoje pięć minut! Medioznawca Marcin Sanakiewicz z UMCS w Lublinie w rozmowie z Se.pl, ocenił dlaczego żona Piotra Żyły zdecydowała się na taką odważną sesję i jakie następne kroki podejmie:

Biorąc pod uwagę medialny rozgłos, jakiego nabrały prywatne sprawy między panem Piotrem a panią Justyną, sesja w "Playboyu" nie dziwi. Wbrew wielu komentarzom, z jakimi mieliśmy do czynienia ostatnio, nie łączyłbym jednak kwestii osobistych z decyzją o udziale pani Justyny w rozbieranej sesji zdjęciowej. To raczej przemyślana decyzja marketingowa, próba wykorzystania „pięciu minut” - trzeba powiedzieć, że całkiem udana - powiedział Sanakiewicz dla Se.pl.

Zobacz też: Kulisy rozbieranej sesji Justyny Żyły w Playboyu! "Nie wyrządziłam...

 

Justyna Żyła w "Tańcu z gwiazdami"?

Medioznawca zapytany o to czy Justyna Żyła będzie chciała wystąpić w "Tańcu z gwiazdami", stwierdził jednoznacznie, że to bardzo prawdopodobne:

Odnośnie potencjalnego udziału pani Justyny w programach telewizyjnych, takich jak "Taniec z Gwiazdami", myślę, że jest to całkiem prawdopodobne. Ten i podobne formaty w zasadzie wyczerpały już zasób gwiazd, z jakimi mamy do czynienia na co dzień. Pojawienie się nowej postaci daje potencjał nie tylko dla rozwoju jej kariery, ale także idealnie wpisuje się w nieustanną potrzebę produkowania gwiazd przez stacje telewizyjne - powiedział.

A wy co uważacie? Czy Justyna Żyła powinna wystąpić w "Tańcu z gwiazdami"? Czy to byłoby dla niej dobre posunięcie w karierze?

 

Zobacz także: "Wszystko zmierza w dobrym kierunku" Justyna Żyła komentuje swoje relacje z Piotrem! Żona skoczka pokazała też nowe zdjęcie z sesji do Playboya!

 

Rozstanie Piotra Żyły z Justyną - jaka jest prawda?

Przypomnijmy, o Justynie Żyle zrobiło się głośno w momencie kiedy na jaw wyszła informacja, że Piotr Żyła nie jest już z nią w związku. Justyna Żyła opublikowała w sieci kilka wpisów, w których oskarżyła swojego męża o zdradę. Kilka dni później sam sportowiec potwierdził  informacje o rozstaniu, ale zapewnił, że nie doszło do niego przez inną kobietę.

 

ZOBACZ: "Jak zostawia cię mąż z dwójką dzieci..." Korwin Piotrowska komentuje głośne rozstanie Piotra Żyły z żoną

 

Justyna Żyła wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?

Justyna Żyła - zdjęcia nago, rozbierana sesja
playboy.pl

 

Uważacie, że to dobry pomysł?

Justyna Żyła w Playboyu - zdjęcia zza kulis
Playboy.pl

 

Po sesji w "Playboyu" wszystko jest możliwe!

Justyna Żyła na okładce Playboya