• km

Anna Dereszowska dała się obrażać na roaście Wojewódzkiego za całkiem niezłą sumkę! Było warto?

Anna Dereszowska popłakała się u Kuby Wojewódzkiego

Ile Anna Dereszowska zrobiła za udział w roaście Kuby Wojewódzkiego? Okazuje się, że wzięcie udziału w kontrowersyjnym programie showmana przysporzyło jego uczestnikom nie tylko sporej popularności, ale i... pieniędzy. Anna Dereszowska, która w programie padła ofiarą niewybrednych żartów na temat swojego aktorstwa oraz rzekomego romansu z Kamilem Durczokiem, a nawet popłakała się w trakcie nagrania, otrzymała za swój występ wysokie wynagrodzenie. Jak twierdzi "Dobry Tydzień", powołując się na znajomego gwiazdy, aktorka miała zarobić na roast 25 tysięcy złotych.


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Anna Dereszowska niemal rozpłakała się przed naszą kamerą! Co się stało?!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najmocniejsze żarty z Anny Dereszowskiej w roast

Anna Dereszowska miała romans z Kamilem Durczokiem, ale szybko ją zostawił. Tak się na nią raz wkurzył, bo zapomniała, że ma połknąć i w Faktach cały stół był ujeb.... - żartował Sebastian Rejent.

Pani Ania jest aktorką, chyba porno. Tak wnioskuję po tytułach filmów. “Klub szalonych dziewic”, “Odwróceni"- (...) Słyszałem też, że gra pani w tenisa. Szacun, ja wspieram każdą minutę, kiedy odbija pani piłeczkę, a nie czyjegoś męża - mówił Abelard Giza.

Wybitna aktorka, to oczywiście z ironią - nie jesteś dobrą aktorką. Jesteś drewnianą aktorką. Partnerzy w filmach odmawiają jej scen łóżkowych bo muszą sobie wyciągać drzazgi z f... - mówił z kolei prowadzący program Michał Kempa.

Uważacie, że ta kwota zrekompensowała jej dowcipy na roaście Kuby Wojewódzkiego? Wzięlibyście udział w takim programie za 25 tysięcy złotych? Dajcie znać w sondzie!

 

Zobacz też: Anna Dereszowska w końcu skomentowała roast Kuby Wojewódzkiego! Jest jej przykro?

 

Anna Dereszowska sporo zarobiła na udziale w roast Kuby Wojewódzkiego.

Anna Dereszowska w programie Mali Giganci
Fot. ONS

 

Aktorka jeszcze kiedyś wystąpi w podobnym programie?

Anna Dereszowska na prezentacji marki Tallinder
Fot. ONS

Wystąpiłbyś w roast za taką kwotę?

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje