Anna Dereszowska popłakała się u Kuby Wojewódzkiego

Ile Anna Dereszowska zrobiła za udział w roaście Kuby Wojewódzkiego? Okazuje się, że wzięcie udziału w kontrowersyjnym programie showmana przysporzyło jego uczestnikom nie tylko sporej popularności, ale i... pieniędzy. Anna Dereszowska, która w programie padła ofiarą niewybrednych żartów na temat swojego aktorstwa oraz rzekomego romansu z Kamilem Durczokiem, a nawet popłakała się w trakcie nagrania, otrzymała za swój występ wysokie wynagrodzenie. Jak twierdzi "Dobry Tydzień", powołując się na znajomego gwiazdy, aktorka miała zarobić na roast 25 tysięcy złotych.

Najmocniejsze żarty z Anny Dereszowskiej w roast

Anna Dereszowska miała romans z Kamilem Durczokiem, ale szybko ją zostawił. Tak się na nią raz wkurzył, bo zapomniała, że ma połknąć i w Faktach cały stół był ujeb.... - żartował Sebastian Rejent.

Pani Ania jest aktorką, chyba porno. Tak wnioskuję po tytułach filmów. “Klub szalonych dziewic”, “Odwróceni"- (...) Słyszałem też, że gra pani w tenisa. Szacun, ja wspieram każdą minutę, kiedy odbija pani piłeczkę, a nie czyjegoś męża - mówił Abelard Giza.

Wybitna aktorka, to oczywiście z ironią - nie jesteś dobrą aktorką. Jesteś drewnianą aktorką. Partnerzy w filmach odmawiają jej scen łóżkowych bo muszą sobie wyciągać drzazgi z f... - mówił z kolei prowadzący program Michał Kempa.

Uważacie, że ta kwota zrekompensowała jej dowcipy na roaście Kuby Wojewódzkiego? Wzięlibyście udział w takim programie za 25 tysięcy złotych? Dajcie znać w sondzie!

 

Zobacz też: Anna Dereszowska w końcu skomentowała roast Kuby Wojewódzkiego! Jest jej przykro?

 

Anna Dereszowska sporo zarobiła na udziale w roast Kuby Wojewódzkiego.

Anna Dereszowska w programie Mali Giganci
ONS

 

Aktorka jeszcze kiedyś wystąpi w podobnym programie?

Anna Dereszowska na prezentacji marki Tallinder
ONS

Więcej na temat Anna Dereszowska