Znamy pierwszych gości specjalnych "Kocham Cię, Polsko"! To trzy świetne wokalistki... Jakie?

Logo Kocham Cię, Polsko

Ewa Farna, Ewelina Lisowska i Kayah gośćmi specjalnymi w powracającym show "Kocham Cię, Polsko"! Artystki uatrakcyjnią jeden z odcinków programu swoimi występami. Wokalistki dobrze bawiły się na planie i pochwaliły się zdjęciami w mediach społecznościowych.

Jako pierwsza zamieściła fotkę Ewa Farna, która pozuje ze swoją przyjaciółką - Eweliną Lisowską. Młoda gwiazda nie chciała zdradzić nazwiska trzeciej artystki wprost, ale Kayah wrzuciła na Instagram zdjęcie z weekendowych nagrań i wszystko stało się jasne!

Kocham Cie Polsko. Zabawnie bylo. Grupa piosenkarek jak widac, a trzecia cudowna z nami?... Koniecznie ogladajcie juz w marcu!


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Basia Kurdej-Szatan kocha Polskę, ale coś ją jednak w rodakach męczy... "Można inaczej" O co chodzi?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

"Kocham Cię, Polsko" wraca na ekrany

Już w marcu widzowie będą mogli zobaczyć pierwsze odcinki programu "Kocham Cię, Polsko". Długo nie było wiadomo, jaki będzie ostateczny skład prowadzących show.

Dużym zaskoczeniem była informacja o tym, że gospodynią będzie Basia Kurdej-Szatan, która według wcześniejszych doniesień nie była brana pod uwagę. Kapitanami drużyn zostali energetyczni panowie - Maciej Musiał i Tomasz Kammel. Obaj świetnie się dogadują i tworzą duet idealny, czemu dali przykład w "The Voice of Poland". Będziecie oglądać?

 

Zobacz: Kurdej-Szatan, Musiał i Kammel kręcą spot do "Kocham Cię, Polsko". Zobacz zdjęcia z planu!​

 

Ewa Farna i Ewelina Lisowska na planie "Kocham Cię, Polsko"

Ewa Farna w szarej bluzie

 

Kayah na planie "Kocham Cię, Polsko"

Kayah robi selfie

 

Będziesz oglądać program Kocham Cię, Polsko?

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje