Pamiętacie? Dziś nie zobaczymy "Tańca z Gwiazdami"! Kiedy pokażą nowy odcinek show?

Taniec z Gwiazdami - zdjęcia z 2. odcinka
Fot. East News

Dziś nie zobaczymy kolejnego odcinka "Tańca z Gwiazdami". Dlaczego emisja piątego odcinka została odwołana? Dziś mamy Wielki Piątek - w związku z tym, producenci programu zdecydowali, że gwiazdy nie zatańczą na parkiecie tego dnia. Oznacza to, że na kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami" będziemy musieli poczekać dodatkowy tydzień - piąty odcinek zostanie wyemitowany na antenie Polsatu 1 kwietnia. Oczywiście odcinek "Tańca z Gwiazdami" poprowadzą jak zawsze Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna.


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Zobaczymy Natalię Szroeder w "Dance, dance, dance"? Gwiazda zdradza prawdę!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Co zamiast "Tańca z Gwiazdami"?

Zamiast piątego odcinka "Tańca z Gwiazdami" Polsat wyemituje film pt. "Syn Boży", który opowiada o życiu Chrystusa, od narodzin przez nauczanie i ukrzyżowanie, aż po zmartwychwstanie - przedstawione na podstawie Ewangelii św. Jana. Emisja tego filmu związana jest właśnie z Wielkim Piątkiem - ważnym dniem w kościele rzymskokatolickim, który upamiętnia śmierć Jezusa Chrystusa na krzyżu.

 

Zobacz także: Tabloid ujawnił "głodowe" zarobki uczestników Tańca z Gwiazdami. Najwięcej dostaje Romanowska, a najmniej Jonkisz. Ile?

 

Emisja "Tańca z Gwiazdami" w piątek 25 marca jest odwołana.

Elżbieta Romanowska w czarnej sukience

 

Kto ma największe szanse na wygraną w "Tańcu z Gwiazdami"?

Taniec z Gwiazdami: Sesja uczestników

 

 

Oglądasz Taniec z Gwiazdami?

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady