Córka Małyszów ofiarą stalkingu! Adam i Iza Małyszowie ujawniają prawdę! Ich koszmar trwa 4 lata!

Iza Małysz i Adam Małysz o stalkingu! Jakiś czas temu na jaw wyszła informacja, że córka sportowca i jego żony jest ofiarą stalkingu. Iza Małysz jakiś czas temu zamieściła w mediach wpis, w którym poinformowała, że jej rodzina od 4 lat jest nękana przez nastolatkę z Warszawy. Najbardziej na tym ucierpiała ich córka, Karolina.

W piątek zarówno Adam Małysz, jak i Izabela Małysz będą gośćmi w "Dzień Dobry TVN". W materiale opowiedzą o tym, co przeżywają.

Wszystko zaczęło się cztery lata temu małymi kroczkami. Jakieś pisanie wiadomości do nas, do mnie, do mojej córki. Z czasem przyjęło to coraz poważniejszy charakter. Zaczęły się groźby, zaczęło się zakładanie naszych kont na portalach społecznościowych, wypisywanie w naszym imieniu do naszych znajomych, do naszej rodziny. Skończyło się to zastraszaniem i groźbami karalnymi - opowiedziała Iza Małysz.

Adam Małysz dodaje:

Kiedy Karolina zaczęła przychodzić ze szkoły i zaczynała płakać, że ktoś jej założył nowe konto w portalach społecznościowych, to już przestawało być zabawne.

Przeczytaj też, jak został ukarany stalker córki Izy i Adama Małyszów.

 

Zobacz: Rajd Dakar dramatyczny dla Polaków. Małysz zdradza przerażające kulisy zawodów

 

Adam Małysz o stalkingu

Adam Małysz
Fot. ONS

 

Ich koszmar trwa już 4 lata.

Iza Małysz, Adam Małysz
Fot. TOMASZ JĘDRYSZCZYK/FORUM

Czy osoba, która zatruwa im życie, powinna zostać ukarana?

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady