Marta Manowska zdradza kulisy 3. edycji Rolnik szuka żony! "To jest niewiarygodne" WIDEO

Jak Marta Manowska ocenia trzeci sezon i nowych rolników z Rolnik szuka żony? Nagrywana jest właśnie trzecia edycja programu i teraz dostarczane są listy do rolników, którzy otrzymali ich najwięcej. Marta Manowska uważa, że to jest najfajniejszy czas i bardzo przeżywa każdy list, który czyta razem z uczestnikami. Skrycie wierzy, że jeszcze więcej uczestników znajdzie swoje ukochane!

Mnóstwo historii, tym razem to dzieci zgłosiły swojego ojca do programu, to jest niewiarygodne. Jeśli syn mówi o ojcu: Anioł nie człowiek, też chcę znaleźć dla niego szczęście, dom rodzinę. Niesamowite. Zaraz po premierze pakuję listy i jadę, by być z uczestnikami w tym ukochanym czasie. Gdy czytają słowa, których dawno nie mieli okazji przyjmować to jest sama radość. Ja zawsze jadąc z tymi kopertami myślę, że jeden list to jest jeden człowiek, który gdzieś żyje, gdzieś mieszka i ma jeden swój los. I myślę sobie, że może skrzyżuję z nim któregoś nowego bohatera - powiedziała Party.pl Marta Manowska.

My już nie możemy się doczekać jesiennych odcinków Rolnik szuka żony, w których znowu rolnicy będą szukać prawdziwej miłości!  A Wy?

Zobacz także: Rolnik szuka żony 3: Oto 8 rolników i 2 rolniczki, czyli kandydaci do programu! Kim są? ZDJĘCIA!

 

Marta Manowska niedawno zadebiutowała na deskach teatru Capitol.

Marta Manowska na premierze w Teatrze Capitol

 

Marta Manowska już rozwozi listy do rolników.

Marta Manowska
Fot. Instagram

Czy uważasz, że po trzeciej edycji Rolnik szuka żony będzie najwięcej związków?

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje