• BZ

Iwona Cichosz kontra Natalia Szroeder - która wygra "Taniec z gwiazdami"? POJEDYNEK

W finale Tańca z Gwiazdami zmierzą się dziś dwie panie - obie rewelacyjne! Iwona Cichosz i Natalia Szroeder. Która z nich, Waszym zdaniem, ma większe szanse na ten wielki sukces?

Iwona Cichosz jest niespodzianką tej edycji show Polsatu. Piękna blondynka nie słyszy bowiem muzyki do której tańczy. Miss świata głuchoniemych kompletnie to nie przeszkadza na parkiecie. Swoim tańcem, w którym towarzyszy jej Stefano Terrazzino, zadziwia tak widzów i publiczność, jak i profesjonalnych jurorów. W jednym z ostatnich odcinków mogliśmy, choć przez chwilę poczuć, jak wygląda jej świat, gdy muzyka ucichła, a ona... nie przestawała tańczyć.

Iwona Cichosz w Tańcu z Gwiazdami
Fot. East News

 

Natalia Szroeder to gracja, energia połączona z delikatnością, a gdy trzeba... wirujący na parkiecie sex! Młoda wokalistka, u boku Jana Klimenta, osiągnęła w tańcu stopień mistrzowski. Jej kolejne wykonania podbijają serca jurorów.

Natalia Szroeder w Tańcu z Gwiazdami
Fot. East News

 

Dziś na parkiecie zmierzą się dwie panie. Która z nich robi na Was lepsze wrażenie? Która ma większe szanse na wielki finał i Kryształową Kulę Tańca z Gwiazdami? Głosujcie!


Może Cię również zainteresować:

Romanowska już wie, kto wygra "Taniec z Gwiazdami"! "Moje serce rwie się do..."

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona
 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje