Miłość Mikołaja Krawczyka i Sylwii Juszczak rozkwitła na planie tego show! Zobacz ZDJĘCIA z Celebrity Salon

Juszczak, Krawczyk w Celebrity Salon
Fot. Polsat Cafe

Mówi się, że dzięki temu programowi Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk zostali parą. Już 7 kwietnia (czwartek) o godzinie 21 w Polsat Cafe zobaczymy nowy program pt. „Celebrity Salon”, którego prowadzącą jest Dorota Czaja, a uczestnikiem „Celebrity Salon” będzie między innymi: Mikołaj Krawczyk, Sylwia Juszczak czy Ewa Pacuła.
O czym jest nowe show Polsat Cafe? Zobaczymy polskie gwiazdy w niecodziennych dla nich sytuacjach – będą się uczyć oraz wykonywać zabiegi kosmetyczne i upiększające takie jak malowanie paznokci, depilacja, opalanie natryskowe, farbowanie włosów i wiele, wiele innych. Uczestnicy programu będą mieli do wykonania 16 zadań, oczywiście pod presją czasu, a kamery będą śledziły każdy ich ruch.

Podczas nagrań do programu nasze gwiazdy będą mieszkać w jednym z podwarszawskich hoteli, gdzie wieczorami, po ciężkim dniu pracy w salonie piękności, cała grupa będzie spędzała razem czas by poznać się lepiej.


A kto wziął udział w programie?

Mikołaj Krawczyk – aktor serialowy i teatralny. Znany z serialu „Pierwsza Miłość" oraz „Przyjaciółki”. Jego pasją jest muzyka.

Sylwia Juszczak – aktorka, a prywatnie mama dwójki uroczych chłopaków.

Urszula Dębska – aktorka. Debiutowała u Krzysztofa Zanussiego, ale popularność przyniosła jej rola w serialu „Pierwsza miłość”.

Michał Kwiatkowski – wokalista, popularność zdobył dzięki francuskiej wersji talent-show pt. Star Academy. Sprzedał ponad milion płyt. Prywatnie jest bratem Dawida Kwiatkowskiego, który również śpiewa.

Ewa Pacuła – modelka i prezenterka. Pracowała w Los Angeles i Paryżu.

Leszek Stanek – aktor i producent. Sympatię widzów zyskał dzięki kreacjom aktorskim jakie stworzył w serialu „Tancerze”, „Przepis na życie” i „Przyjaciółki”.
Program poprowadzi Dorota Czaja – modelka, aktorka i tancerka, która przez lata współpracowała z francuskim kabaretem LIDO.

Mikołaj Krawczyk, Sylwia Juszczak
Fot. Facebook

 

W każdym odcinku jeden z uczestników programu otrzyma nagrodę za najlepiej wykonane zadanie. Zwycięzcę pomoże wybrać Paolo Riccio – mistrz fryzjerski i ekspert rynku Beauty.  

W "Celebrity Salon" zobaczymy zupełnie nową twarz naszych gwiazd – do tej pory to je pielęgnowano, teraz przekonają się jak trudne to zadanie. Jak sobie z tym wszystkim poradzą? Dowiemy się w Polsat Cafe 7 kwietnia o g. 21. Będziecie oglądać?

 

Zobacz także: Mikołaj Krawczyk zbliżył się do Anety Zając dzięki nowej partnerce?! Czy spędzą razem święta? Znamy odpowiedź!

 

Mikołaj Krawczyk w Celebrity Salon.

Juszczak, Krawczyk w Celebrity Salon
Fot. Polsat Cafe

 

Sylwia Juszczak w Celebrity Salon.

Juszczak, Krawczyk w Celebrity Salon
Fot. Polsat Cafe

Może Cię również zainteresować:

TYLKO U NAS! Sylwia Juszczak zakończyła poprzedni związek dla Krawczyka? "Byłam wolnym człowiekiem"

Czy dalibyście gwiaździe wykonać na sobie zabieg upiększający jak np. depilacja czy malowanie paznokci?

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady