Małgorzata Rozenek straci program? Stacja TVN podjęła decyzję w sprawie jej show!

Małgorzata Rozenek

Świetne informacje dla fanów programu "Projekt Lady"! Według nieoficjalnych informacji portalu wirtualnemedia.pl już za rok TVN pokaże kolejną, czwartą edycję reality-show z udziałem Małgorzaty Rozenek! Program, w którym prowadząca i mentorki Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-Radomska, odmieniają życie zbuntowanych dziewczyn to zdecydowanie jeden z największych hitów TVN. Okazuje się, że stacja w czasie nadawania trzeciej edycji "Projektu Lady", która rozpoczęła się zaledwie kilka tygodni temu, jest liderem na rynku telewizyjnym!

 

Zobacz także: Fryzjerki, kosmetyczki, kucharki z problemami... Kim są uczestniczki Projekt Lady 3. Kto chce być damą jak Rozenek?

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Małgorzata Rozenek została Gwiazdą Roku magazynu "Party"! Dlaczego czytelnicy lubią o niej czytać? "Bywam kontrowersyjna"

Źródło: Bartek Ufniarz, Anna Robak, Gary Muvaut

Ile osób ogląda trzecią edycję "Projektu Lady"?

Jak informuje portal wirtualnemedia.pl trzecią odsłonę programu prowadzonego przez Małgorzatę Rozenek ogląda średnio 1,72 mln widzów, czyli o 280 tys. osób więcej niż poprzednią odsłonę show. Największym zainteresowaniem cieszył się trzeci odcinek "Projektu Lady" - program oglądało wówczas 2,05 mln widzów. Stacja TVN w czasie nadawania programu jest liderem na rynku telewizyjnym. 

 

Wy również oglądacie "Projekt Lady"?

 

Zobacz także: Niespodzianka bez niespodzianki! Jak będą wyglądały 40. urodzinyRozenek-Majdan?

 

Trzecia edycja "Projektu Lady" hitem TVN. 

Projekt Lady 3
Fot. x-news.pl

Stacja planuje już kolejną serię programu. 

Projekt Lady 3
Fot. x-news.pl

Oglądacie program "Projekt Lady"?

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady