Anna Przybylska, Małgorzata Rozenek Anna Przybylska za wcześnie umarła Anna Przybylska Małgorzata Rozenek Perfekcyjna Pani Domu
Anna Przybylska, Małgorzata Rozenek
ONS
O tym nikt wcześniej nie mówił!
1/5
Anna Przybylska, Małgorzata Rozenek
ONS

To Anna Przybylska miała być Perfekcyjną Panią Domu! Fragmenty biografii aktorki, która będzie miała swoją premierę 27 września, powoli trafią do sieci, a wraz z nimi kolejne interesujące fakty na temat życia gwiazdy. Okazuje się, że Anna Przybylska dostała propozycję poprowadzenia hitowego show TVN "Perfekcyjna Pani Domu", dowiadujemy się z fragmentów przytoczonych przez "Super Express". 

 

Zobacz też: Cezary Pazura wspomina ostatnie spotkanie z Anną Przybylską! Pytanie, które Ania zadała mu o żonę Edytę - mistrzowskie!

 

Dlaczego ostatecznie nie została gospodynią programu, a ta rola przypadła Małgorzacie Rozenek? Przeczytajcie na kolejnych stronach!

 

Polecamy: „Każdy facet marzy o takiej kobiecie…”, tak Annę Przybylską wspomina Cezary Pazura! Czego jeszcze dowiemy się z nowej książki o aktorce?

2/5
Anna Przybylska za wcześnie umarła

Anna Przybylska, choć robił oszałamiającą karierę aktorską, na pierwszym miejscu zawsze stawiała rodzinę. Z Jarosławem Bieniukiem mieli troje dzieci i to właśnie życie rodzinne było dla nich najważniejsze. Anna Przybylska zawodowo był rozchwytywaną aktorką, jednak prywatnie - najbardziej ceniła sobie domowe pielesze. Bardzo dbała o rodzinę i dom. Uwielbiała sprzątać! Nie bez powodu dostała propozycję poprowadzenia programu "Perfekcyjna Pani Domu". Dlaczego ostatecznie nie została prowadzącą show?

3/5
Anna Przybylska
East News

 

 Śmiałyśmy się, że to coś w sam raz dla niej - mówi w książce Agnieszka, siostra Anny Przybylskiej.

Anna Przybylska jednak odmówiła poprowadzenia programu "Perfekcyjna Pani Domu", pisze "Super Express", powołując się na fragment biografii gwiazdy. Powodem miał być pogarszający się stan zdrowia aktorki. Wówczas miała jeszcze nie wiedzieć, że choruje na nowotwór, jednak już wtedy nie czuła się najlepiej.

4/5
Małgorzata Rozenek
East News

Propozycję poprowadzenia programu "Perfekcyjna Pani Domu" w 2012 roku otrzymała Małgorzata Rozenek. Show był prawdziwym hitem. Powstało aż pięć edycji, a Małgorzata Rozenek zyskała status gwiazdy.

5/5
Perfekcyjna Pani Domu

Wyobrażacie sobie Annę Przybylska w roli Perfekcyjnej Pani Domu?