• km

Anna Popek poprowadzi "Świat się kręci". Wygryzie Młynarską?

Anna Popek
Fot. ONS

Anna Popek przechodzi do TVP1 - podał portal Wirtualnemedia.pl. Nowe władze Telewizji Polskie podjęły decyzję o przesunięciu dziennikarki do Jedynki zaledwie kilka dni temu. Anna Popek ma zostać nową twarzą stacji. Do końca marca gwiazda TVP2 będzie jeszcze nadal współprowadzić "Pytanie na śniadanie" w parze z Michałem Olszańskim. Na razie nie wiadomo, kto zastąpi ją na tym stanowisku. Pewne jest jednak to, że przed Anną Popek  zupełnie nowe wyzwanie zawodowe.


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: TYLKO U NAS! Anna Popek wystąpi w "Jaka to Melodia?"! Oceniła także Norbiego, jako następcę Roberta Janowskiego!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Anna Popek prowadzącą "Świat się kręci"

W programie pierwszym Telewizji Polskiej Anna Popek ma współprowadzić codzienny program popołudniowy "Świat się kręci". Obecnie gospodarzami show są Agata Młynarska i Artur Orzech. Teraz dołączy do nich również Anna Popek. Na razie mają prowadzić program na zmianę. Anna Popek doskonale odnalazła się w telewizji po zmianie władzy. Dziennikarka nie ukrywa, że dobrze jej się współpracuje z nowymi przełożonymi. Niewykluczone, że nie będzie to jedyny program prowadzony przez Popek. Miesiąc temu magazyn "Flesz" podał, że dziennikarka poprowadzi również dwie inne produkcje telewizji publicznej: "Rodzinne kucharzenie" i "Operacje wakacje". Z kolei Wirtualnemedia.pl napisały, że nieoficjalnie mówi się o tym, że Anna Popek będzie również prowadzić na żywo relację ze Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w Polsce w lipcu. TVP1 będzie relacjonować to wydarzenie.

 

Zobacz też: Anna Popek przyznała, że spóźnia się na pokazy mody. Przez nią tyle czekamy :)

 

Anna Popek przechodzi do TVP1.

Anna Popek na ramówce TVP 2

Dziennikarka będzie współprowadzić program "Świat się kręci".

Anna Popek na Wielkim Teście Wiedzy Ekonomicznej

Anna Popek w Świat się kręci to dobra zmiana?

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje