• GG

Kalczyńska poprowadzi DDTVN z Sołtysikiem. Co o nim sądzi? "Pewne rzeczy będą nas różniły" WIDEO

Anna Kalczyńska nie ma szczęścia do telewizyjnych partnerów. Przez kilka miesięcy prowadziła "Dzień dobry TVN" z Jarosławem Kuźniarem, ale niedawno dziennikarz postanowił zrezygnować z pracy w porannym programie i pożegnać się ze stacją TVN. Producenci programu musieli znaleźć zastępstwo za Kuźniara i ostatecznie zdecydowali się zatrudnić Andrzeja Sołtysika. Gwiazda TVN cieszy się z takiego wyboru?

Andrzeja nie znam, ale po naszych pierwszych spotkaniach mogę powiedzieć, że mamy podobne poczucie humoru, podobną wizję świata. Pewnie są rzeczy, które będą nas różniły, dzieliły, on ma większe doświadczenie, pochodzi z Krakowa, a to jest inny świat niż Warszawa. Różni nas 10 lat (...) Myślę jednak, że to będzie fajny duet - powiedziała Party.pl Anna Kalczyńska.

Cieszycie się z powrotu Andrzeja Sołtysika do stacji TVN? Posłuchajcie co jeszcze o dziennikarzu powiedziała nam Anna Kalczyńska!

 

ZOBACZ: Kuźniar w swoim ostatnim występie w DDTVN potrząsał... fallusem! Kalczyńska rozbawiona: "Nigdy tego nie robiłeś?"

 

Anna Kalczyńska przez kilka miesięcy prowadziła program śniadaniowy z Jarosławem Kuźniarem

Anna Kalczyńska, Jarosław Kuźniar
Fot. ONS/Facebook

Teraz jej telewizyjnym partnerem będzie Andrzej Sołtysik

Andrzej Sołtysik
Fot. ONS

 

 

 

 

 

Cieszysz się, że Andrzej Sołtysik wróci do DDTVN?

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje