• Bazyl Starewicz

Modowe wpadki na salonach. Wybierz z nami NAJGORSZĄ stylizację tygodnia! PLEBISCYT

Anna Powierza, Iwona Węgrowska, Ramona Rey, Agnieszka Sienkiewicz, Ewa Szabatin. Co łączy te panie? Cóż, ponoć o gustach się nie dyskutuje, ale czasem trzeba wyłożyć kawę na ławę: one naprawdę potrzebują stylisty.

 

Zobacz też: Wybierz idealną sukienkę dla twojej figury!

 

Mdłe połączenia kolorów, odpustowe sukienki, fikuśne printy, znikające talie – to wszystko zaobserwowaliśmy na polskich gwiazdach w tym tygodniu. Policja modowa już rozsyła listy gończe. Zagłosujcie w naszym plebiscycie na najgorszą stylizację tygodnia!

 

Więcej: Marynarka i spodnie, czyli jak dobrać garnitur, aby wyglądał szykownie i estetycznie

 

Kto podpadł nam najbardziej? Coż, czasami modowa wpadka oznacza nic innego jak ubranie się niestosownie do okazji. Wiecie o czym mówimy – w zasadzie to ktoś wygląda okej, ale chyba niekoniecznie powinien tak przychodzić na wieczorną imprezę, na której zostanie sfotografowany. Słyszycie, Anno Jurksztowicz i Anno Piszczałko?

 

 

W innych przypadkach modowe faux pas polega na niezręcznej próbie stylowego dowcipu. Na przykład pisarz Michał Witkowski zawsze wygląda jakby chciał zażartować swoim strojem – ale po drodze na event gubi gdzieś pointę. Michał wciąż chyba tkwi w okresie, w którym John Galliano był szczytem awangardy. Od lat 90-tych moda się już trochę zmieniła. ¯\_(ツ)_/¯

 

 

Ale najbardziej sromotne modowe wpadki spotykają tych, którzy po prostu za bardzo starają się zabłysnąć stylizacją. Przykład? Anna Powierza i jej mdły garnitur z neonowozieloną bluzką. Chyba ostatnio widzieliśmy podobny kolor – na salowej oddziału w szpitalu.

 

Również bardzo starała się Ewa Szabatin. W spodniach i butach z Zary wyglądałaby spoko. Niestety musiała wszystko zepsuć dodając bogato zdobioną marynarkę własnego projektu. Nie żeby ten koronkowy, połyskujący żakiet nie był ładny sam w sobie – po prostu co za dużo to niezdrowo.

 

Co myślicie? Zgadzacie się z naszym wyborem, czy może uważacie że niektóre z tych gwiazd wyglądały dobrze? Nie zapomnijcie zagłosować w naszym plebiscycie!

 


Może Cię również zainteresować:

"Bywa, że mam fałdki na brzuchu! Zapędziliśmy się w kreowaniu sztucznego wizerunku" - Agnieszka Sienkiewicz szczera jak nigdy!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady