• Bazyl Starewicz

Wieniawa, Sablewska, Shazza, Minge, Niezgoda – w tym tygodniu ich dobry gust wziął urlop? Która zaliczyła wpadkę? GŁOSUJCIE

Każdego tygodnia nasz modowy sąd oskarża o występki, a nawet ciężkie zbrodnie przeciw dobremu gustowi. Julia Wieniawa, Maja Sablewska, Shazza, Melania Trump, Katarzyna Niezgoda, Ewa Minge to podsądne z ostatnich dni ;)

Dlaczego akurat one? Która z nich rzeczywiście zaliczyła modową wpadkę? Czytajcie dalej i nie zapomnijcie zagłosować w naszym plebiscycie!

Prosimy nie regulować odbiorników. To tylko Shazza i Marin Miller na gali 25-lecia Disco Polo. Para gwiazdorów najlepszego polskiego towaru eksportowego zdecydowała się… skoordynować swoje stylizacje. I dać nam porządny ból głowy tymi gryzącymi się wzajemnie wzorami.

 

Zobacz też: Ewa Minge szczerze o Annie Lewandowskiej. Projektantka nie przebiera w słowach! „To zwyczajnie płytkie i...”

 

 

O lekki ból głowy przysporzył nas również look Ewy Minge z prezentacji programu „Supermodelka Plus Size" w Polsacie. Spójrzcie na to łączenie podziurawionych, wzorzystych mum jeansów z camelowymi sandałkami typu peep-toe... Ani trochę lepiej nie wyglądała Katarzyna Niezgoda. Na przyszłość serdecznie radzimy trzymać się jak najdalej od cielistych kolorów...

 

Zobacz też: Ewa Minge udowadnia, że ma do siebie duży dystans

 

W tym tygodniu wpadki zdarzyły się nawet tym gwiazdom, które zazwyczaj chwalimy za dobry gust i świadomość tego, w czym dobrze wyglądają. Co myślicie o bezmajtkowej stylizacji Julii Wieniawy? Bo dla nas jej połączenie przypominającej lekarski fartuch spódnicy, cekinowego crop topu, przykrótkiej ramoneski, op-artowych kolczyków i pasującego do butów metalicznego makijażu to już o jeden krok za daleko.

 

 

Stylowe faux pas zdarzyło się także Mai Sablewskiej – kabaretki do metalicznych loafersów to o jeden trend za dużo jak na jeden look. No i Melania Trump! Oczywiście, pierwsza dama USA wyglądała zjawiskowo w tej różowej, szyfonowej kreacji od Gillesa Mendela. Ale internet rządzi się swoimi prawami – twittosfera uznała, że Melania cierpi na ciążę spożywczą!

 

Więcej: Julia Wieniawa wygląda na 10 lat starszą. Wszystko przez... makijaż!

 

Niech ten tydzień będzie dla Was przestrogą – i ostatecznym dowodem na to, że modowa wpadka może spotkać każdego. Uważajcie na siebie. No i oczywiście zagłosujcie na najgorszy look tygodnia.


Może Cię również zainteresować:

Polskie gwiazdy przyłączyły się do akcji #MeToo? Szpak, Wieniawa, Sablewska, Korwin Piotrowska komentują!

Źródło: Joanna Rutkowska, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje