Tych strojów nie wybaczymy nawet na scenie! Głosujcie na NAJGORSZĄ stylizację sylwestra

 

Sylwester sylwestrem, ale prosimy – szanujmy się. Niektóre z gwiazd, które zaproszono na jeden niedzielnych mega-koncertów w Zakopane, Katowice i Warszawie najwyraźniej postanowiły iść po najmniejszej linii oporu, na przykład „odśpiewując" swój jedyny hit, którego z jakiegoś powodu nie da się przestać nucić z playbacku. Ale część z zaproszonych gwiazd ewidentnie dołożyło wszelkich starań żebyśmy o nich napisali – jako wpadki modowe.

 

Oczywiście mamy na myśli Limahla, Michała Wiśniewskiego, Agnieszkę Chylińską, Uniting Nations, Rudą, Magdę Narożny, Ewelinę Lisowską, Norbiego oraz Rafała Korólczyka. Uwaga, poleje się krew.

 

Więcej: Szymon Majewski nie odpuszcza Fonsiemu! Teraz mistrzowsko skomentował jego wysoką gażę na Sylwestra

 

 

Na pierwszy ogień idą dwaj panowie, których łączą nieokiełznane włosy – choć w przypadku Limahla „nieokiełznane" to mało powiedziane. Autor hitu z filmu „Niekończąca się historia" zaliczył klasyczną dysfunkcję fryzury i podczas koncertu sprawiał wrażenie jakby był w trakcie szoku elektrycznego.

Natomiast jeśli chodzi o Michała Wiśniewskiego, nie powiemy nic nie miłego. Po prostu cieszymy się z jego powrotu i kolejnej modowej wpadki :-).

 

Więcej: Luis Fonsi odpoczywa w tropikach po koncercie w Zakopanem. A Polacy hejtują go na Instagramie: "Playbacito"

 

 

Ps. zestawienie trzech identycznych fryzur wyszło nam niechcący – naprawdę. Agnieszka Chylińska powinna poprosić swoją stylistkę żeby nieco przyhamowała – wyglądała jak czarny charakter z kreskówki, a jej makijaż śnił nam się minionej sylwestrowej nocy (czy to makijaż sylwestrowy 2.0?).

 

Więcej: Trend tegorocznego sylwestra? Kozaki za kolano! GŁOSUJCIE na najlepszą stylizację z superwysokimi butami!

 

 

Nie zrozumcie nas źle – uwielbiamy lateks, a w sezonie jesień/zima 17 pokazali go absolutnie wszyscy projektanci, których lubimy uznawać za fajnych. Jednak to, że lateks wywodzi się ze sklepów dla dorosłych (i lokali dla dorosłych) nie oznacza, że wasza stylizacja musi nam o tym przypominać. Wielki modowy mandat wędruje do Uniting Nations, Rudej oraz Magdy Narożny – kimkolwiek każda z nich jest.

 

Więcej: Sylwester w TVP, TVN czy w Polsacie? Która impreza okazała się największym hitem? Są pełne wyniki oglądalności

 

 

Kolejnym z naszych modowych dramatów jest wdzianko Eweliny Lisowskiej. Wokalistka nie tylko nie zaśpiewała swojego największego hitu „Włączamy niskie ceny", który chyba będzie ją już prześladował do końca życia, ale też zapomniała o każdej regule dobrego stylu jaka kiedykolwiek istniała.

 

Więcej: Lewandowska, Kurdej lub Kayah, a może Maryla czy Sykut? GŁOSUJCIE na najlepszą sylwestrową suknię gwiazd

 

Na koniec małe pouczenie. Nie pochodzisz z Podhala? Nie przebieraj się z górala – w przeciwnym przypadku twój strój jest niczym innym jak starym dobrym przywłaszczeniem kulturowym. Prosimy o więcej delikatności, szczególnie w kwestii tradycji ludowych, które nie są naszymi własnymi. Norbi oraz Robert Korólczyk najwyraźniej uznali, że będzie to bardzo śmieszne jeśli przebiorą się za mieszkańców Podhala. Nie jest, naprawdę.

 

Więcej: Szymon Majewski nie odpuszcza Fonsiemu! Teraz mistrzowsko skomentował jego wysoką gażę na Sylwestra

 


Może Cię również zainteresować:

Czy na Natalię Nykiel słusznie posypały się gromy za sylwestrowy strój!? Podobną sytuację miała inna polska gwiazda!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady