• Bazyl Starewicz

Są piękne, zdolne i seksowne, ale na tej premierze nie wyglądały dobrze! Która z gwiazd powinna zmienić stylistę? PLEBISCYT

Wczoraj 7 maja odbyła się premiera sztuki pod tytułem "Komedia o napadzie na bank" z okazji 60. lat istnienia Teatru Komedia. W nowym spektaklu grają w m.in. Kasia Zielińska, Tomasz Sapryk czy Maciej Radel. Sztuka podobno bardzo zabawna i dopieszczona w każdym calu, szkoda tylko, że nie można tego powiedzieć o gościach niedzielnej premiery. Dla nas będzie to event zapamiętany jako „wieczór bez talii". Nie pojawił się na nim absolutnie nikt kto wyglądał zgrabnie!

 

Przeczytaj też: Talia osy - odwieczny obiekt pożądania

 

Czyżby zaproszone na premierę panie umówiły się przedtem, że wszystkie założą ciuchy, które kaleczą sylwetkę i deformują kształty? A może na zaproszeniach widniała informacja „dresscode: worek"? Naprawdę nie rozumiemy... Przecież wszystkie panie są piękne i mają seksowne figury! Dobrze o tym wiemy! Niejedna kreacja mogłaby to podkreślić!

 

Aktorki bez talii na premierze w teatrze Komedia
Fot. Ons

 

Więcej: Wąskie biodra i brak talii, czyli jak ubrać kobietę o figurze rożka

 

Czy to Anna Oberc w maksymalnie poszerzającym garniturze, bezkształtna Elżbieta Romanowska, rozłożysta Joanna Kurowska czy przysadzista Katarzyna Skrzynecka – każda z pań zgubiła swoją talię gdzieś po drodze na premierę… Która z nich ubrała się najgorzej?


Może Cię również zainteresować:

Taka wpadka to koszmar każdej panny młodej! Posłuchajcie, co w dniu ślubu przydarzyło się Kasi Skrzyneckiej!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady