• Bazyl Starewicz

Ojej! Te gwiazdy otrzymują mandat za ŁAMANIE dobrego gustu! ZAGŁOSUJ na najgorszą stylizację tygodnia!

Jeśli tegoroczna gala Met czegokolwiek nas nauczyła to tego, że pewne gwiazdy nie powinny na nią zostać zaproszone ponownie.

 

Choć może niekoniecznie – wtedy nie moglibyśmy patrzeć na cudowne zdjęcia Katie Perry – której nie pomogła nawet kreacja artisanal od Margieli, Madonny – którą skrzywdziło Moschino czy Jadena Smitha – który na najbardziej prestiżowym evencie świata ściskał w dłoni… swoje obcięte włosy.

 

¯\_(ツ)_/¯
 

Zobacz też: Myśleliście, że Doda szokuje strojem? To zobaczcie, co pokazała na czerwonym dywanie słynna modelka

 

Najgorsze stylizacje tygodnia
Fot. Getty, Eos, East News

 

Ale nie myślcie sobie, że tylko gwiazdy zza oceanu sprawiły, że z niedowierzeniem drapaliśmy się po głowie. Ostoją złego gustu – jak co tydzień – okazał się program Idol, którego uczestniczki, Karolina Artymowicz i Angelika „Żelka" Zaworka chyba przegrały jakiś zakład i teraz muszą się pokazywać w telewizji w możliwie jak najgorszych strojach.

 

Więcej: Trzeci odcinek show "Idol". Co się wydarzyło? Kto się pojawił? Mamy ZDJĘCIA uczestników! RELACJA

 

Kto jeszcze naraził się policji modowej? Na pewno Mandaryna, której stylówa zatrzymała się w okolicy wczesnych lat 00. oraz Sarsa, której strój sprawiał wrażenie jakby miał się za chwilę rozpaść. Wybaczcie dziewczyny – dla złego gustu mamy zero tolerancji.

 

Przepraszamy że musieliście oglądać te stylizacje… ale sprawiedliwości musi stać się zadość. Głosujcie na najgorszą stylówę tygodnia!


Może Cię również zainteresować:

Czerwona wdowa, kobieta pąk, żołnierz... Na czyim punkcie fotoreporterzy oszaleli na MET Gali?

Źródło: x-news.pl

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady