Już nigdy nie spojrzymy na ubranie w ten sam sposób. Przejrzeliśmy wszystkie wpadki z 2017! WYBIERZ największą!

 

Jak można wywnioskować z wyjątkowo obfitego działu w naszym serwisie, w polskim showbiznesie modowych wpadek zdecydowanie nie brakuje. Ale żeby trafić na ten ostateczny panteon najgorszych stylizacji roku – trzeba się naprawdę wykazać. Specjalnie dla was przejrzeliśmy wszystkie (tak, wszystkie) kompilacje wpadkowe z całego roku. Poza tym, że teraz mamy raka oczu, udało nam się wytypować absolutnie najgorsze z najgorszych stylizacji w polskim showbiznesie A.D. 2017. Łapcie chusteczki na otarcie łez i przygotujcie się na prawdziwą jazdę bez trzymanki. Oto nasze nie-stylowe kandydatki. Głosujcie na modową wpadkę 2017 – a każdą z nich zobaczcie w całości poniżej.

 

Gosia Andrzejewicz

Natalia Nykiel

Kasia Skrzynecka

Maria Niklińska

Agnieszka Kaczorowska

Joanna Racewicz

Patricia Kazadi

Ivona Pavlovic

Anella

 

 

Gosia Andrzejewicz

 

 

Kiedy budzimy się w środku nocy zlani potem, zazwyczaj w naszym koszmarze widzieliśmy właśnie coś podobnego do wybranej przez nas stylizacji Gosi Andrzejewicz. Wokalistka pokazała się w niej na wyborach Miss Supranational i mnie mamy pewności co to konkretnie jest – ale jest tu w Gosi coś dogłębnie niepokojącego, coś co sprawia, że kiedy patrzymy na jej szeroki uśmiech i dramatycznie czerwoną kreację – natychmiast dostejmy gęsiej skórki. Brrr!

 

Więcej: Martynie Wojciechowskiej też zdarzają się wpadki makijażowe. Jakie? Nie uwierzysz!

 

Natalia Nykiel

 

 

Kiedy Natalia Nykiel pojawiła się na imprezie magazynu Glamour, nie tylko my drapaliśmy się po głowie, zafrapowani jej różowo-czerwoną, siateczkowo-kombinezonową stylizacją. Minęło dobrych parę miesięcy, a my nadal nie ogarniamy. A może to żart i tak naprawdę wokalistka śmieje się z nas? 

 

Kasia Skrzynecka 

 

 

Nie bylibyśmy sobą, gdyby w naszym zestawieniu zabrakło naszej ulubionej anty-modowej wokalistki, Kasi Skrzyneckiej. W tym zestawieniu rajstop, taftowej spódnicy i skórzanej kurtki przybyła na premierę w teatrze Capitol. 

 

Maria Niklińska

 

 

Pamiętacie te niepokojące zdjęcia Marii Niklińskiej? We wrześniu aktorka przybyła na jedną z showbiznesowych imprez w stylizacji, która – trzeba jej to oddać – nie była zła. Ale kiedy ją zobaczyliśmy, nie mogliśmy odwrócić wzroku od jej zatrwożonej twarzy i rozczochranych włosów. Maria, czy wszystko ok? Mrugnij dwa razy, jeśli potrzebujesz pomocy.

 

Agnieszka Kaczorowska

 

 

Zeszłego maja pisaliśmy dla was o spodniach Agnieszki Kaczorowskiej, których nie powinien zakładać absolutnie nikt na całym świecie. Oczywiście nadal podtrzymujemy nasze zdanie – czy myślicie że je spaliła tak jak radziliście jej w sondzie?

 

Więcej: Takiej wpadki w DDTVN dawno nie było. Po pytaniu od Piotra Kraśki nie wiedziano, co powiedzieć

 

Joanna Racewicz

 

 

Oto jak Joanna Racewicz wystylizowala się na jeden z pokazów mody. Oczywiście prezenterka i dziennikarka zazwyczaj wygląda bardzo dobrze, ponieważ ma własny, oryginalny styl. Ale w tym przypadku chyba za bardzo chciała to każdemu wykrzyczeć. Lekcja oraz przestroga przed przestylizowaniem się dla każdego z nas. 

 

Patricia Kazadi

 

 

Jesteś gwiazdą filmu „Bodo" i wybierasz kieckę na jego premierę. Masz zmysłową, kobiecą figurę i dobrze ci praktycznie we wszystkim. Krótko mówiąc – jesteś Patrycją Kazadi. Co zakładasz? Na pewno nie ultramarynową suknię maksi z falbaniastym trenem (?) oraz baskinką (??) z ultrafuturystycznymi prześwitami w okolicach dekoltu i na ramionach (???). No, chyba że chcesz stać się wpadką :-).

 

Ivona Pavlović

 

 

Tak naprawdę to kochamy Ivonę Pavlović. Słynąca z ostrych komentarzy jurorka „Tańca z gwiazdami" dla nas jest znana przede wszystkim z przenoszenia wszystkiego co najgorsze w stroju na turnieju tańca prosto na czerwony dywan. Bez żenady i z totalnym poczuciem luzu – co kochamy i doceniamy za odwagę. A że wygląda jak podchmielona, daleka krewna, która chce z tobą tańczyć na weselu? Jeśli dobrze się z tym czuje, dla nas to żaden problem.

 

Anella

 

 

Anella nienawidzi zwierząt, uchodźców, chirurgów-plastyków innych niż jej własny, w ogóle innych ludzi i prawdopodobnie jeszcze wiele innych rzeczy – i z wielką chęcią wam o tym opowie. Ale jesteśmy tu żeby porozmawiać o jej wyglądzie. Oczywiście, że chodzi ona ubrana w najdroższe marki i bezustannie pokazuje ociekające luksusem, przestylizowane looki. Ale problem ze stylem Anelli jest taki, że gwiazda Instagrama chyba gdzieś po drodze zgubiła autoironię i dystans do siebie – a to sprawi, że nawet najpiękniejsze ciuchy od projektantów będą wyglądały tanio.

 


Może Cię również zainteresować:

Czy na Natalię Nykiel słusznie posypały się gromy za sylwestrowy strój!? Podobną sytuację miała inna polska gwiazda!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady