• Bazyl Starewicz

Beżowy total look, kłócące się wzory a może… peleryna muszkietera (?) – głosujcie na modową wpadkę tygodnia!

Czasem można odnieść wrażenie, że w modzie wszystko już było i absolutnie każdy strój, makijaż czy fryzurę można przedstawić jako gorący trend, który pokazują najgorętsi projektanci.

 

Więcej: Pamiętacie neonowe kozaki Justyny Steczkowskiej? Zobaczcie stylizację Olgi Bołądź w tym samym trendzie! Udana?

 

Ale czasem trzeba nazwać rzeczy po imieniu – wpadka to wpadka. Zobaczcie kto w tym tygodniu nie popisał się dobrym gustem i zagłosujcie na najgorszą stylizację tygodnia.

 

Czasem wpadka może być spowodowana zbyt dosłowną interpretacją trendów. Przecież neonowe, różowe kozaki Olgi Bołądź wyglądają bardzo podobnie do butów, które Demna Gvsalia pokazuje na wybiegu Balenciagi – jednak zestawione z zabudowaną, wzorzystą suknią we wzór w renesansowe obrazy oraz wielkanocne babki raczej nie kojarzą się z awangardową, francuską marką.

 

Więcej: Tak, to Magdalena Mielcarz! Przeszła ogromną metamorfozę! Udana zmiana? ZDJĘCIA

 

 

Więcej: Robert Kozyra, Adam Sztaba, Piotr Kraśko... Z kim jeszcze spotykała się Edyta Górniak?

 

A co z Nataszą Urbańską? Aktorka chyba wzięła sobie za bardzo do serca wieści o tryumfalnym powrocie sztruksu. Ostatnio pokazała się w total looku w kolorze tej retro tkaniny, którą w tym sezonie pokazało na przykład Gucci. Nas niezbyt przekonuje to połączenie camelowych dzwonów z rozcięciami i marynarki z kontrastującą lamówką. Ale brawa za odwagę! 

 

 

Więcej: "Kogel Mogel" to wciąż prawdziwy hit! Jednak tych rzeczy o filmie pewnie nie wiedziałeś...

 

Nikt nie chce sprawiać wrażenie przerysowanego, szczególnie na evencie, na którym pozuje się na ściance. Tym bardziej ciężko nam uwierzyć w makijażową wpadkę Magdy Mielcarz (czasem można naprawdę przesadzić z bronzerem), muszkieterski look Roberta Kozyry, nastoletni, jeansowy look Izabeli Trojanowskiej czy pasujący raczej na siłownię niż wieczorową imprezę look Ewy Kasprzyk. Tutaj nie pomoże nawet uroczy piesek. Wpadka!

 

Więcej: Doda, Renulka, a może Przetakiewicz? Głosujcie na najlepszą stylizację tygodnia!

 

Zgadzacie się z naszym wyborem? A może uważacie że ktoś nie powinien się znaleźć w tym zestawieniu. Głosujcie na modową wpadkę tygodnia!

 


Może Cię również zainteresować:

"Nie chcę wiecznie grać czarnych charakterów" Ewa Kasprzyk o swojej roli w "M jak miłość", zobacz KULISY serialu

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje