• Bazyl Starewicz

Za mały garnitur Andrzeja Dudy, nudna stylizacja Pierwszej Damy - głosuj na modową WPADKĘ tygodnia! PLEBISCYT

Czy Donald Trump nie ma stylisty? A co z Andrzejem Dudą? Litości… Wybaczcie, ale czy założenie niedopasowanego garnituru na spotkanie dyplomatyczne – przy świadomości, że będzie się nieustannie fotografowanym – to nie jest Waszym zdaniem brak szacunku zarówno do rozmówcy, jak i wyborców? Na spotkaniu w Warszawie panowie prezydenci prezentowali się dość pociesznie – Donald Trump w o wiele za dużym, natomiast Andrzej Duda w przymałym garniturze. Jesteśmy zgorszeni.

 

Więcej: Jak zaprezentowały się Pierwsze Damy? Zobacz dzisiejsze stylizacje Melanii Trump i Agaty Dudy!

 

Donald Trump, Andrzej Duda, Agata Duda
Fot. East News, Instagram

 

Ok, wiemy że Agata Duda nie wyglądała źle. Owszem, w ognistym odcieniu fuksji jest jej do twarzy, a jej nogi wyglądały zgrabnie w białych czółenkach na obcasie. Ale kiedy jesteś pierwszą damą Polski i spotykasz się z Melanią Trump – która ubiera się z kolei w najgorętszą obecnie hiszpańską markę Delpozo – to pod żadnym pozorem nie zakładasz zachowawczej, pozbawionej charakteru – i jakiejkolwiek marki – garsonki. Mamy w Polsce naprawdę wielu zdolnych projektantów i naszym zdaniem nie otaczanie ich opieką i mecenatem to duża modowa wpadka. Filmik, na którym unika przywitania się z Trumpem jest dziś internetowym viralem – pomyślcie sobie jaką karierę mógłby zrobić młody projektant, którego ubranie miałaby na sobie pierwsza dama.

 

Więcej: Wszystko, co musicie wiedzieć o Pierwszej Damie USA! Poznaj sekrety Melanii Trump. EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Doda, Ewelina Lisowska, Kasia Skrzynecka
Fot. Instagram, Eos

 

Więcej: Pojedynek pierwszych dam: Melania Trump czy Agata Duda?

 

Wystarczy o polityce. Pozostałe wpadki tygodnia są już nieco mniej spektakularne. Stylowy mandat wypisujemy Dodzie – choć jej cekinowe kozaki od Saint Laurent są fenomenalne, to przy tak odjechanych butach reszta jej looku powinna być prosta, a nie przesadzona. Naszą uwagę zwróciły także niezręczne stylizacje Eweliny Lisowskiej – jeansowy total look to naprawdę ciężki temat i jeśli nie jest się Bellą Hadid, prawdopodobne nie wypali – oraz Kasi Skrzyneckiej.

 

Kto popełnił największą wpadkę? Głosujcie w naszym plebiscycie!

 


Może Cię również zainteresować:

Agata Duda rzeczywiście zaliczyła wpadkę podczas pożegnania Trumpów? Ekspert nie ma wątpliwości...

Źródło: x-news

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady