• Bazyl Starewicz

Że co? W tych stylizacjach coś tu nie gra... GŁOSUJCIE na modową wpadkę tygodnia!

Głosujemy na modową wpadkę tygodnia! Tym razem do wytłumaczenia się ze swoich stylowych przewinień wzywamy Roberta Lewandowskiego, Hannę Lis i Olgę Bołądź oraz gwiazdy z gali MTV: Demi Lovato, Keshę i Ritę Orę. Głosujcie w naszym plebiscycie i zobaczcie ich pełne stylizacje poniżej.

 

 

 

Nie będziemy owijać w bawełnę: najbardziej spektakularną z modowych wpadek tygodnia jest Robert Lewandowski. Kapitan polskiej reprezentacji pochwalił się na swoim Instagramie nową fryzurą w mocno utlenionym, siwym kolorze – i na Roberta natychmiast spadła lawina nie do końca pozytywnych komentarzy. „Farbowanie włosów pozostawmy kobietom", pisze jedna z rozzłoszczonych fanek piłkarza. Oczywiście nie zgadzamy się z tą opinią. Modowe eksperymenty są dla wszystkich – ale pod warunkiem, że efekt jest spoko.

 

Zobacz: Ile Robert Lewandowski wydał na fryzjera? Wiemy, ile kosztowała go koloryzacja na siwy blond!

 

 

Pozostałe z naszych wpadek są mniej spektakularne – głównie dlatego, że nie polegają na permementnej zmianie wyglądu. Zamiast tego wyglądają źle – tylko tymczasowo. Hanna Lis postanowiła przyjść na imprezę magazynu „Twój Styl" w ocieplaczach na nogi, które nie wyglądałyby źle na trenerce fitnessu w latach 80., z kolei Olga Bołądź – starając się upiec dwie stylowe pieczenie na jednym ogniu i założyła... wszystko naraz.

 

 

Ostatnia kategoria naszych stylowych wpadek to gwiazdy gali rozdania nagród MTV EMA. Czy gwiazdy takie jak Rita Ora (przyszła w designerskim szlafroku), Kesha (przyszła w... hmm) oraz Demi Lovato (przyszła bez bielizny) robią sobie jaja, czy może ubrały się tak na serio? Jeśli to pierwsze to doceniamy!

 

Zobacz: POJEDYNEK: Khloe Kardashian w identycznej sukience jak Małgorzata Rozenek! Która lepiej w niej wygląda?

 


Może Cię również zainteresować:

Roznerski, Lewandowski, Ciachorowski... Jak wyglądali wasi ulubieńcy jeszcze kilka lat temu? Niektóre zdjęcia was zaskoczą!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady