• Bazyl Starewicz

Ratunku! Zobaczcie modowe wpadki tygodnia i ZAGŁOSUJCIE na największą z nich

 

Ok, przyznamy szczerze, że niełatwo jest pisać o wpadkach. W końcu moda to zabawa i wszelkie stylowe eksperymenty są oczywiście jak najbardziej mile widziane – a gwiazdy, które śledzą trendy (lub, jeszcze lepiej, kreują je) i są gotowe zrezygnować z ładnej, lecz nieciekawej sukienki na rzecz odjechanej stylizacji to nasi stylowi ulubieńcy. Ale w momencie kiedy eksperyment wymyka się z pod kontroli i kompletnie nie pasuje do okazji zaczynamy mówić o wpadce. W tym tygodniu do naszego plebiscytu wybraliśmy Natalię Siwiec, Katarzynę Figurę, Jessikę Ziółek, Jarosława Kaczyńskiego, Melanię Trump oraz Zosię Ślotałę. Głosujcie w naszym plebiscycie i przewińcie w dół, żeby zobaczyć ich stylówy w pełnej krasie.

 

Więcej: Niestosowne stylizacje Melanii Trump. „Stanowisko zobowiązuje”, piszą fani. Zobaczcie największe modowe wpadki pierwszej damy!
 

 

Najczęstszy błąd w stylizacji gwiazd na imprezy? Staranie się za bardzo. Przyjrzyjmy się stylizacjom Katarzyny Figury i Jessiki Ziółek z ostatniego tygodnia. Analizując poszczególne elementy ich strojów – od futrzanej kurtki czy złotej puchówki aż po wysokie kozaki i sandałki – wszystko wydaje się okej. Jednak łącząc to wszystko w jednej stylizacji, zarówno aktorka jak i dziewczyna Arkadiusz Milika znacznie przesadziły.

 

Więcej: Ivanka Trump zaliczyła modową wpadkę? Wszystko przez TĘ spódnicę

 

 

Kolejną osobą dramatu jest Melania Trump. Choć wyszukany styl to jedna z rzeczy, których nie sposób odmówić pierwszej damie USA, to od czasu do czasu internet zwraca uwagę na elementy jej stylizacji, które nie do końca pasują do okazji. Tym razem użytkownicy mediów społecznościowych „cisną bekę" z pary wysokich, czarnych kaloszy, które Melania założyła z okazji wybierania choinki, która stanie w Białym Domu (tak, my też już chcemy ją mieć u siebie). Myślicie że to wpadka?

 

 

No dobrze, może i dałoby się do czegoś przyczepić jeśli chodzi o strój lub okulary Jarosława Kaczyńskiego (marynarka zapewne była przyduża, natomiast krawat niemodny i nieciekawy), które założył na posiedzenie Sejmu. Ale nie będziemy owijać w bawełnę: jest on tu w tym zestawieniu tylko i wyłącznie dlatego, że prezes partii Prawa i Sprawiedliwość czytał sobie w godzinach pracy „Atlas kotów". Kto by pomyślał, że wszyscy jesteśmy trochę Jarosławem Kaczyńskim?

 

Więcej: Księżna Kate zaliczyła modową wpadkę? Do sukienki Gucci włożyła TE buty...

 

To by było na tyle! Pamiętajcie żeby nauka nie poszła w las i postarajcie się nie starać się wyglądać dobrze. Dobry styl zaczyna się wtedy, kiedy wydaje się spontaniczny!

 


Może Cię również zainteresować:

Natalia Siwiec i Stefano Terrazzino w ekranizacji hitowej powieści erotycznej? Posłuchajcie co zdradziła nam Blanka Lipińska!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady