• Bazyl Starewicz

Halloween dopiero we wtorek a my już się boimy – TYCH STYLIZACJI. Głosujcie na modową wpadkę tygodnia!

Lubicie Halloween? To dobrze, bo za chwilę stylizacje z imprez, które odbyły się w tym tygodniu przysporzą was o porządny dreszczyk emocji.

 

W tym tygodniu do kandydatek na najgorsze stylówki nominujemy Dominikę Gwit, Jessikę Mercedes, Agatę Dudę, Edytę Herbuś, Violę Kołakowską oraz Ewę Szabatin. Dlaczego? Tego dowiecie się poniżej – ale przygotujcie się prawdziwą dawkę haloweenowej grozy. Głosujcie w naszym odrobinę przerażającym plebiscycie na modową wpadkę tygodnia!

 

Więcej: Zakochana Dominika Gwit z narzeczonym na premierze! Wyglądają cudownie, ale ta stylizacja...

 

Chociaż Halloween dopiero we wtorek, trudno się oprzeć wrażeniu, że niektóre gwiazdy zaczęły straszne przebieranki już w tym tygodniu. Przykład? Agata Duda, która odwiedzając Norwegię wyglądała jak księżna Diana.  Nie bez powodu moda rodem z lat 80. nie jest na czasie… od lat 80.

 

 

Więcej: Uwaga, trend! Tę torebkę z wikliny pokochała Julia Wieniawa i Jessica Mercedes! Której lepiej pasuje?

 

Ale co tu robi Jessica Mercedes – nie wygląda chyba źle, prawda? Wybacz, Jessiko, ale naszym zdaniem kostiumy, które polegają tylko i wyłącznie na założeniu seksownych ciuchów i „upiornego" makijażu są wpadką. Coś nam mówi, że właśnie taki był tutaj koncept. A za jaką postać z popkultury przebrała się Dominika Gwit? Nie chcemy być okrutni, zatem to dopowiedzcie już sobie sami.

 

 

Nie mamy z kolei wątpliwości, za kogo przebrała się Edyta Herbuś. Jeśli miała by przy sobie tylko parę małp oraz lianę do huśtania się, tancerka natychmiast stała by się nie do odróżnienia z Tarzanem ;-). Ok, może i Viola Kołakowska i Ewa Szabatin nie wyglądają jakby miały na sobie kostimumy halloweenowe (no, może trochę), ale w ich stylizacjach dzieje się tyle niedobrego, że wystraszyły nas tak samo pomyślnie jak najbardziej przerażający strój z wypożyczalni kostiumów.

 

Uff, dawno już się tak nie baliśmy... Głosujcie w naszym plebiscycie na najstraszniejszą stylizację tygodnia – no i bawcie się dobrze! Oby wasze kostiumy były lepsze 🎃.

 

Więcej: Agata Duda jak księżna Kate z wizytą w Finlandii! Jednak ta stylizacja nie wszystkim przypadła do gustu...

 


Może Cię również zainteresować:

Kaczorowska, Gwit a może Nosowska? Który ślub w 2018 roku zaskoczył cię najbardziej?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady