Wyeksponowane biusty, brwi od szklanki, wyłamanie się z dresss code'u oraz rasizm H&Mu – wybieramy modową wpadkę tygodnia!

 

Nasze modowe wpadki zaczynamy od wytoczenia ciężkiej artylerii. Zanim powiemy cokolwiek, pragniemy zwrócić uwagę na to, że Joanna Liszowska jest bardzo utalentowaną aktorką i kobietą, która dla wielu młodych dziewcząt jest zapewne wzorem do naśladowania. Dlatego jest to dla nas wyjątkowo frapujące, że kiedy aktorka pojawiła się na Gali Mistrzów Sportu, postanowiła pokazać praktycznie nieubrane piersi – jakby były jej największym atutem. 

Więcej: Jeden nieodpowiedni ruch i... UPS! Joanna Liszowska z największym dekoltem na Balu Mistrzów Sportu!

 

Modowe wpadki tygodnia

 

Następnie mamy dwie następne czerwonodywanowe wpadki, które mają zgoła odmienny charakter niż stylizacja Joanny. O tym, że na tegorocznym rozdaniu Złotych Globów wszystkie kobiety – oraz mężczyźni – mają ubrać się na czarno w ramach solidarności z inicjatywą „Time's Up" – wiedzieli wszyscy. Łącznie z polską aktorką Anną Prus oraz kanadyjką Blanką Blanco. A to, że obie panie postanowiły wyłamać się z dress code'u, po czym zapytane o swoją decyzję podać najdziwniejszą argumentację ever – to już ich problem. My możemy jedynie okrzyknąć je mistrzyniami błagania o uwagę.

 

Więcej: Wpadka na Złotych Globach? Tylko jedna aktorka nie przyszła na czarno – wiemy dlaczego

 

Modowe wpadki tygodnia

 

Ale czasem wpadka może ci się nie przydarzyć – możesz nią po prostu być. W minionym tygodniu dowiedliśmy, że siostry Godlewskie dokonują zamachu nie tylko na nasze uszy katując piosenki, które myśleliśmy że znamy i kochamy – ale i nasze oczy, stawiając na bardziej rozebrane niż ubrane stylizacje z absolutnie wszystkim, co Esmeralda i Małgorzata odszukały w swoich szafach i co uznały za seksowne.

 

Więcej: Siostry Godlewskie w "Dzień Dobry TVN" zapowiedziały podbój muzycznego rynku! "Mamy w planach branżę muzyczną". Nagrają płytę?

 

Ale istnieją wpadki i WPADKI. Klasycznym przykładem tych drugich jest to, co w tym tygodniu wydarzyło się z H&Mem. Rasistowskie zdjęcie z lookbooka szwedzkiej sieciówki czarnoskórego chłopca w bluzie z napisem „Najfajniejsza małpa w dżungli" wirusowo obiegło internet i wywołało zdecydowane reakcje sprzeciwu absolutnie wszystkich – łącznie z raperem The Weeknd, który współtworzył niejedna linię dla popularnego brandu. Dla nas to zdecydowana lampka ostrzegawcza. Jakim cudem nikt ze wszystkich obecnych na planie sesji nie zauważył, że zdjęcie może wydać się nieco dziwne?

 

Więcej: H&M przeprasza, a gwiazdy i klienci deklarują bojkot sieciówki! Poszło o jedno zdjęcie

 


Może Cię również zainteresować:

Joanna Liszowska zagra Marylę Rodowicz?! Zobaczcie, jak aktorka zareagowała na tę propozycję

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady