• Bazyl Starewicz

Krupińska, Niklińska, Rodowicz, Maffashion – co się z nimi stało? Głosujcie na modową wpadkę tygodnia!

Wpadki tygodnia

 

Czasami aż nie wiemy co powiedzieć. W minionym tygodniu niektóre gwiazdy postawiły na stylizacje, które... nie należały do zbyt udanych. Jedną z nich była Paulina Krupińska – choć Miss Polonia 2012 oczywiście może się pochwalić nieskazitelną urodą, jej pomysły stylizacyjne bywają osobliwe – tak jak ludowy obrus, który założyła na event jednej z sieci marketów. 

 

Więcej: Od koszmarnego dżinsu po zbrodnie niedopasowania – oto modowe delikwentki ostatniego tygodnia. Głosujcie na najgorszy look!

 

Wpadki tygodnia

 

Więcej: Z kim się kolegują gwiazdy? Wzięłyśmy pod lupę Maffashion

 

Ale w wielu przypadkach błędy stylizacyjne nie są wcale spowodowane nieznajomością najnowszych trendów. Zarówno Maryla Rodowicz jak i Maffashion postawiły na naprawdę podobny look, w którym chciały zaliczyć zbyt wiele gorących trendów. Wzorzyste tkaniny, czarna skóra, metalowe aplikacje, masywne botki, zsunięty z ramion płaszcz – wszystko to oczywiście bardzo modne rzeczy, jednak jeśli założycie je wszystkie naraz, będziecie wyglądać jak ofiary mody.

 

Wpadki chodzą po ludziach – również te stylowe. Kto Waszym zdaniem zaliczył największą modową wtopę tygodnia? Głosujcie w naszym plebiscycie!

 

Więcej: Co Maffashion zabiera na Open'er Festival?

 


Może Cię również zainteresować:

Maffashion sprawiała problemy na planie "Planeta Singli 2"? Wiemy, jak wyglądała praca z nią!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady