• Bazyl Starewicz

Od koszmarnego dżinsu po zbrodnie niedopasowania – oto modowe delikwentki ostatniego tygodnia. Głosujcie na najgorszy look!

W modzie mamy wpadki i mamy mega wpadki. Uwierzcie nam, że nigdy, przenigdy nie krytykowalibyśmy tych gwiazd gdybyśmy nie mieli absolutnej pewności, że starały się… wyglądać modnie.

 

Kto nadał nowego znaczenia wyrażeniu „ofiara mody"? Przede wszystkim na wieczne potępienie skazujemy żonę Hollywood Kasię Wołejnio (prosimy, nie noście ogrodniczek, nigdy!) i Iwonę Węgrowską (¯\_(ツ)_/¯). Obie panie postawiły na jeansowe koszmary!

 

Joanna Horodyńska, Kasia Wołejnio, Iwona Węgrowska
Fot. East News

 

Zobacz też: Jeansy inspirowane kolekcją Gucci w Twojej szafie? Sprawdź, w jakich sklepach znajdziesz hit tego sezonu!

 

Od całkiem fajnych przetarć i dziur aż do dziwactw Vetements z suwakami na pupie czy plastikowym koszmarze Topshopu – w tym sezonie z jeansami dzieje się coś niepokojącego. Jeśli nie wierzycie to spójrzcie na spodnie Iwony Węgrowskiej, której nogawki zostały porozrywane w wielu miejscach lub na ogrodniczki Kasi Wołejnio. Jeansowy Frankenstein? Niech ten trend się już skończy...

 

Więcej: Jak dobrać jeansy do figury - 5 praktycznych porad

 

Agnieszka Hyży, Beata Sadowska, Monika Brochacka-Goździalska, Wiganna Papina, Julia Kamińska
Fot. East News

 

Kto jeszcze nam podpadł? Agnieszka Hyży, która chciała być za bardzo wiosenna (tak, istnieje coś takiego jak „za dużo kwiatów"), Beata Sadowska, która udowodniła, że wszędobylski trend na pionowe (lub według bardziej złośliwych, „obozowe") pasy nie zawsze musi wyglądać dobrze. Na specjalne wyróżnienie zasługuje także Monika Brochacka-Goździalska (może ją znacie z programu BigBrother), która stworzyła look, w którym... nie pasuje do siebie absolutnie nic.

 

 

Zobacz też: Szok czy szyk? Vetements i Levi’s wypuścili dżinsy z… suwakiem na pośladkach!

 

Modowe wpadki to niekiedy drobna dysfukcja elementu garderoby. Szczerze współczujemy Melanii Trump, której fenomenalna kreacja od Monique Lhuillier podkreśliła drobny mankament jej sylwetki w okolicach brzucha ;).

 

No więc już wiecie, które gwiazdy przeżyły modowy problem. Głosujcie na najgorszy look tygodnia!

 


Może Cię również zainteresować:

"Brzydula" wraca po 10 latach! Wiemy, kto pojawi się w obsadzie

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady