Wchodzicie na własną odpowiedzialność: oto modowe wpadki tygodnia! Która była najgorsza?

 

Rzadko kiedy się zdarza żeby osoby, o których pisujemy na łamach modowych wpadek tygodnia, były bardzo popularne. A jednak – w tym tygodniu do głosowania na najgorszą stylizację tygodnia trafiła Julia Wróblewska – której kreacja na poniedziałkowej gali rozdania Telekamer była dość kontrowersyjna, Edyta Herbuś – która chyba nie rozumie trendu na kurtkę-puchówkę – oraz Marta Manowska, która pokazała się w t-shircie z nadrukiem „My name is Woman". Marta, jakby wiemy.

 

Więcej: "Będzie nowość. Tego jeszcze nie było" Marta Manowska o nowej edycji "Rolnik szuka żony"!

 

Modowe wpadki tygodnia

 

Ale poza znanymi osobami, stałe miejsce w tej rubryce zajmują ostatnio wypromowana przez demokrację Internetu Anella oraz siostry Godlewskie. Małgorzatę i Esmeraldę pokochaliśmy – podobnie jak cały polski Internet – za katowanie naszych uszu i oczu swoją kocią muzyką i nie do końca wysmakowanymi stylizacjami, które więcej pokazują niż zakrywają. Tym razem – na tej samej imprezie co Anella – viralowe gwiazdy pojawiły się w minisukienkach z dekoltami, które były tak głębokie, że w zasadzie nie były już dekoltami, oraz sandałkami w nieodpowiednim rozmiarze. Dzień jak co dzień.

 

Więcej: Ostatnia operacja plastyczna zaszkodziła Anelli! Przeczytaj szokujące wyznanie polskiej Barbie!

 

Modowe wpadki tygodnia

 

Więcej: Stało się! Siostry Godlewskie wkroczyły na salony! Nigdy nie zgadniecie, co się działo, gdy zjawiły się na premierze teledysku!

 


Może Cię również zainteresować:

Na czym właściwie polega program "Sanatorium miłości"? Zdradziła nam Marta Manowska!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady