Oni nie znają litości. Zobaczcie modowe wpadki tygodnia i GŁOSUJCIE na największą z nich!

 

Kiedy już myśleliście, że niektóre z gwiazd – te, które goszczą na łamach tego oto wpadkowego kącika Party.pl – wezmą sobie za noworoczne postanowienie żeby nieco poprawić swój styl i poświęcić mu odrobinę więcej uwagi – wtedy pojawiają się oni. Oto modowe wpadki tygodnia! Głosujcie w naszym plebiscycie i przewińcie w dół żeby zobaczyć je w całości.

 

Więcej: Wpadka? Janachowska poszła na ślub przyjaciółki w białej sukience? Ekspertka od ślubów wyjaśnia: "Tak dla czepialskich..."

 

 

Panna młoda idzie do ołtarza w bieli. To jasne. Zakłada białą suknię, ponieważ to symbol ślubu i staje w niej przed ołtarzem, żeby podkreślić niewinność i czystość sakramentu. Rozumiemy się? Ok, teraz jedziemy dalej – gość na ślubie NIE IDZIE do ołtarza w bieli. Ponieważ. Nosi. Ją. Tylko. Panna. Młoda. Wybacz, Izo Janachowska ale to cios poniżej pasa.

 

Więcej: Tych strojów nie wybaczymy nawet na scenie! Głosujcie na NAJGORSZĄ stylizację sylwestra


 

Kolejną rzeczą, którą wszyscy wiedzą jest to, że kiedy jesteś telewizją publiczną i chcesz zrobić wiarygodny serial kostiumowy, który nie stanie się beką – zadbasz o kostiumy. Jak sama nazwa wskazuje. Czy tylko my uważamy, że stroje w „Koronie królów" są nie tylko historycznie nieadekwatne, ale wyglądają też jak z wypożyczalni kostiumów halloweenowych?

 

Więcej: Już nigdy nie spojrzymy na ubranie w ten sam sposób. Przejrzeliśmy wszystkie wpadki z 2017! WYBIERZ największą!

 

 

Kolejnymi stylowymi wpadkami możemy nazwać kilka gwiazd filmu „Studniówka". Gwiazdy filmu ewidentnie wzięły sobie jego tytuł do serca i ubrały się jak pozbawione gustu nastolatki. Ps. pani po prawej ma dziurę w rajstopach, tuż obok podwiązki. Tak, dobrze widzicie! ;)

 

Więcej: Martynie Wojciechowskiej też zdarzają się wpadki makijażowe. Jakie? Nie uwierzysz!

 


Może Cię również zainteresować:

"Nie wiem, czy jestem gotowa" Izabela Janachowska zaskoczyła wyznaniem o dziecku

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady