Anella, Meghan Markle, a może... Robert Lewandowski? GŁOSUJCIE na modową wpadkę tygodnia!

 

Sprawiedliwości musi się stać zadość – szczególnie w kwestii ubioru – a modowi delikwenci muszą stanąć przed sądem Party.pl. Przed wami ostatni plebiscyt na najgorszą stylizację tygodnia w 2017 roku! Tym razem za swoje zbrodnie przeciwko dobremu gustowi odpowie Anella, Robert Lewandowski, Kasia Cerekwicka, Meghan Markle oraz Daria Ładocha. Do dzieła – głosujcie i przewińcie w dół żeby zobaczyć ich stylizacje w całości.

 

Więcej: „To jest związane z innymi poświęceniami’’. Robert Lewandowski zamierza zmienić dyscyplinę sportową!

 

 

Kasia Cerekwicka

 

 

Jeśli ktoś z was nudził się w święta, zapewne natrafił na niejeden telewizyjny koncert kolęd odśpiewany przez gwiazdy. A jeśli przełączyliście na niego akurat w chwili, w której na scenę weszła Kasia Cerekwicka, istnieje bardzo wysokie prawdopodobieństwo, że zastanawialiście się dlaczego wokalistka tak się ubrała. Zapięta pod szyję, wyjęta ze spodni koszula, gotycka biżuteria i długi, czarny frak (peleryna?) w cekiny nie kojarzą się aż tak bardzo ze świętami. Raczej z „Upiorem w operze”.

 

Więcej: Szokujące słowa anglikańskiego duchownego: „Chrześcijanie powinni się modlić, by książę George był gejem”. Co na to brytyjska rodzina królewska?!

 

Robert Lewandowski

 

 

Kolejną wpadką – ok, miniwpadką – jest Robert Lewandowski. Od momentu, w którym kapitan polskiej reprezentacji pofarbował swoje włosy na platynowy, kojarzący się z pewną ikoną techno z lat 90. blond, powiedzmy, że zdążyliśmy się już przywyczaić do nowego, hipsterskiego „Lewego”. Jednak, jak zdradzają najnowsze zdjęcia piłkarza, udało mu się już wyhodować całkiem imponujące odrosty. A ponieważ jego naturalny kolor jest znacznie ciemniejszy, włosy napastnika Bayern Monachium wydają się w połowie białe a w połowie czarne. Robert, fryzjer się o ciebie pyta!

 

Więcej: Anella, polska żywa Barbie: „Zrobienie sobie piersi, to jak wyjście do piekarni po bułki”

 

Daria Ładocha

 

 

Gotująca w programie „Dzień dobry TVN” i uczestniczka show „Agent gwiazdy”, Daria Ładocha, postawiła – jak wielu z nas w tym sezonie – na olbrzymią puchówkę. Ale sposób w jaki ją wystylizowała – z obcisłymi spodniami, którym powinniśmy nareszcie dać umrzeć oraz płaskimi Uggsami – zdecydowanie nie mówi jesień/zima 17, a raczej jesień/zima 98.

 

Więcej: Zobaczcie, jak Anella, polska Barbie, wyglądała przed operacjami plastycznymi! Nie uwierzycie...

 

Anella

 

Nie chcieliśmy być niemili dla Anelli – i konsekwentnie się tego trzymamy. Jednak lansująca się w mediach społecznościowych entuzjastka zmieniających wygląd zabiegów chirurgicznych wytacza jedną armatę za drugą. W tym tygodniu architektka puściła w eter kontrowersyjną fotkę w niebieskim płaszczu (nie, nie jest sztuczne – Anella wybarwiła sobie naturalną zwierzęcą sierść na niebiesko) opatrzoną podpisem, w którym obdarzona imponującymi wargami influencerka uderza w przeciwników naturalnych futer.

 

„Przejmujecie się zwierzątkami – ok. Bardzo to empatyczne”, ironizuje samozwańcza polska Barbie. „Ja osobiście wolę pięknie wyglądać w naturalnym futrze niż podrobionym…”, po czym pisze o „burzących ład w Europie” uchodźcach. Ponieważ jest Anellą. Dziękujemy za opinię polityczną, a kwestii futer dodamy od siebie, że noszenie tych prawdziwych to trochę siara – szczególnie, że największe modowe konglomeraty takie jak Gucci czy Giorgio Armani odeszły od krzywdzącej zwierzęta tradycji.

 

Więcej: Anella, polska Barbie, szturmem podbija brytyjskie portale plotkarskie: „Plastic Fantastic”

 

Meghan Markle 

 

 

Teraz przyjmiemy odrobinę luźniejszy ton. No bo jak można z poważną miną mówić o brunatnym toczku od kanadyjskiego kapelusznika za 5000 zł, w którym Meghan Markle wparadowała na mszę w pierwszy dzień świąt – i który cały internet jednogłośnie określił jako replikę emoji kupy? Śmierdząca sprawa 💩.

 

Więcej: Anella, polska żywa Barbie: „Zrobienie sobie piersi, to jak wyjście do piekarni po bułki”

 


Może Cię również zainteresować:

Książę Harry i Meghan Markle zostaną rodzicami bliźniaków? Wiemy!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady