Wiemy że moda to eksperymenty – ale te nie były udane. GŁOSUJCIE na modową wpadkę tygodnia!

 

Moda jest kapryśna i granica pomiędzy ekscentryzmem a złym gustem niekiedy (w sumie to zawsze) jest jeszcze cieńsza niż brwi Gwen Stefani w roku 2000. Dobre zamiary i chęć zwrócenia na siebie uwagi ciekawą stylizacją może przynieść skutek odwrotny do zamierzonego. Wtedy mamy do czynienia z tak zwaną wpadką... Głosujcie na modową wtopę tygodnia – i przewińcie w dół żeby przyjrzeć się im z bliska. Jeśli się odważycie.

 

 

Nasze nie-boskie zestawienie zaczniemy od polskich imprez, na których rzuciły nam się w oczy trzy stylizacje. Po pierwsze, mianujemy Olgę Kalicką – choć aktorka „M jak Miłość" swoją urodą obroni każdy modowy koszmar, jesteśmy zdania, że ta suknia od Elisabetty Franchi nie powinna nigdy opuścić atelier. A czego chcemy od Marzeny Rogalskiej? Cóż, ktoś najwyraźniej powiedział dziennikarce, że nerki są znowu modne – lecz zapomniał jej przy tym doradzić, że nerka nerce nierówna. Takie hybrydy torebki z frędzlami i sportowego klasyka zamykamy w tym sezonie głęboko na dnie szafy. Lub ewentualnie palimy na stosie.

 

Więcej: Olga Kalicka jeszcze nigdy nie pokazała się w tak odważnej stylizacji! Gwiazda "Rodzinki.pl" przesadziła?

 

 

Z kolei naszą międzynarodową podkategorię otwiera nie kto inny jak sama księżna Kate. Ok, może sami niekoniecznie uważamy, ze jej suknia od Erdem, którą założyła na kolację ze szwedzką parą książęcą była aż takim faux pas. Jednak ta jedwabna suknia bez wątpienia podzieliła internet i wywołała spore kontrowersje, głównie z powodu niezręcznego, musztardowego koloru, którego nabrała na każdym zdjęciu, które księżnej zrobiono z lampą błyskową. Jakie jest wasze zdanie – czy to wpadka?

 

 

Również w tym tygodniu odbyła się jedna z najważniejszych imprez w muzyce – gala Grammy 2018. Choć niemal wszyscy goście imprezy mieli nieskazitelne stylówki, znaleźliśmy dwie buntowniczki. Pierwszą z nich jest Joy Villa. Dlaczego postanowiła zignorować białą różę (symbol poparcia akcji Time's Up)? Dlaczego na jej sukience widnieje otoczony tęczą płód? Dlaczego ma na głowie koronę? Kim jest? Niestety na żadne z tych pytań nie udało się nam odnaleźć odpowiedzi – ale fakty są takie, że nie powinno się jej w ogóle fotografować. I jest to coś, co łączy ją z Coco Austin (dlaczego stylowe wpadki dotyczą zawsze akurat tych gości, o których nikt nigdy nie słyszał?), której w jakiś sposób udało się sprawić, że Chanel wygląda tanio.

 

Więcej: Kontrowersyjna piosenkarka na gali Grammy protestowała przeciwko aborcji i wywołała skandal!

 


Może Cię również zainteresować:

Królewski baby boom! Tyle dzieci w rodzinie królewskiej już dawno nie było...

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady