Oto modowe wpadki mijającego tygodnia – GŁOSUJCIE na największą!

 

Kości zostały rzucone – a kandydatki na modową wpadkę tygodnia nominowane. Pierwszą z nich jest Klaudia Halejcio, która zapewne marzy o tym aby nazwać ją polską Kim Kardashian – ale nie zrobimy tego... Po jej ostatniej stylizacji rzeczywiście widać, że aktorka czerpie inspiracje ze słynnej celebrytki. Niestety, ze wszystkiego, co akurat jest w jej stylu najgorszego.

 

Więcej: Viola Kołakowska szaleje na koniec roku z fryzurą. Niedawno ścięła włosy, a teraz się przefarbowała. To totalna metamorfoza!

 

Modowe wpadki tygodnia

 

Dwie kolejne z naszych polskich wpadek zostały popełnione przez Violę Kołakowską oraz Magdalenę Ogórek. Dlaczego Viola? Niezbyt podoba nam się jej puchówka, ale jeszcze bardziej auto zaparkowane na zakazie – to nie jest fajne i naszym zdaniem wystarczy aby zagwarantować aktorce miejsce wśród wpadek.

 

Więcej: Złote Globy 2018: Gwiazdy na znak protestu na czarno! DUŻO ZDJĘĆ

 

Viola Kołakowska

 

A dlaczego Magdalena? Jeśli naprawdę potrzebujecie powodu, to jest nim nerka od Gucciego, którą publicystka TVP chwali się na swoim Instagramie (jej cena wynosi 4000 zł). Tak, wiemy – tę samę (tylko w ładniejszym kolorze) ma Małgorzata Rozenek. Jednak ona nie zakłada jej na stok narciarski, co chyba jest najbardziej nowobogacką rzeczą, jaką kiedykolwiek było nam dane oglądać.

 

Więcej: Poznaj 5 sekretów urody Reese Witherspoon. Aktorka zdradziła, jakich używa produktów

 

Modowe wpadki tygodnia

 

Ale dajmy już spokój polskim gwiazdom. Pozostałe z naszych modowych „faili" są wpadkami zagranicznymi. Mamy Kate Hudson – jej wiktoriańska kreacja jest tak dziwna, że z wrażenia odjęło nam mowę oraz Molly Sims (j.w.) Ale słowo wytłumaczenia należy się magazynowi Vanity Fair, który z okazji wydania specjalnego, hollywoodzkiego numeru postanowił... doczepić dodatkowe kończyny Oprze Winfrey i Reese Witherspoon. Legendarnej dziennikarce dostała się ekstra dłoń, z kolei aktorka „Małych kłamstewek" otrzymała od grafika magazynu dodatkową nogę – co obie panie w dość zabawny sposób skomentowały za pośrednictwem Twittera. Oto wzór dla naszych gwiazd, jak należy się zachować w obliczu wpadki!

 


Może Cię również zainteresować:

Przez tą wpadkę na żywo Kalczyńska mogła stracić pracę! "Powiedziałam, zwolnij mnie, trudno..."

Źródło: Newseria

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady