Oto modowe wpadki tygodnia. GŁOSUJCIE na największą z nich

 

Modowe wpadki nie są czymś o czym lubimy pisać. Ale – umówmy się – publiczna reprymenda jest czymś, na co bez wątpienia zasłużyły sobie wybrane przez nas gwiazdy. Przetrząsnęliśmy wszystkie imprezy – oraz posty na mediach społecznościowych – ostatniego tygodnia i wybraliśmy najgorsze stylizacje. Tym razem nasze niechlubne kandydatki to Deynn, Klaudia Halejcio, Anna Oberc, Kasia Warnke, Ewa Kasprzyk oraz Małgorzata Potocka. Głosujcie w naszym plebiscycie i zobaczcie całe stylizacje poniżej!

 

Więcej: Maffashion komentuje rodzinną sprawę Deynn i jej konflikt z siostrą? "Dzieci powinny być pod ochroną!"

 

 

Zacznijmy z grubej rury. W tym tygodniu chyba nie było znanej osoby, która cieszyłaby się większą niesławą niż Deynn. Gwiazda wstawiła fotkę, na której pozuje... na tle choinki. Ok, nie obchodzi nas choinka – Deynn jest wpadką tylko i wyłącznie z powodu swoich niezręcznych prób budowania wizerunku kosztem dziecka. Niefajnie.

 

Więcej: Maffashion komentuje rodzinną sprawę Deynn i jej konflikt z siostrą? "Dzieci powinny być pod ochroną!"

 

 

To by było na tyle, jeśli chodzi o poważne rzeczy – czas porozmawiać o ciuchach. Wystarczyły nam tylko trzy eventy, żeby skompletować cały wachlarz modowych wpadek. W tym tygodniu naszą konsternację wzbudziła Klaudia Halejcio, która w przebraniu mima pojawiła się na prezentacji Deichmanna oraz Anna Oberc promująca film „DJ" w głębokim dekolcie i pierzastym płaszczu. Chyba nie musimy tłumaczyć, dlaczego się tu znalazły?

 

Więcej: Klaudia Halejcio lada dzień miała wprowadzić się do swojego nowego mieszkania, ale... nie przewidziała jednej rzeczy! Co się stało?!

 

 

Więcej: Mamy zwiastun serialu "Botoks". Uprzedzamy, jest jeszcze mocniejszy niż film! Zobacz ZWIASTUN 18+!

 

Ale wpadkowe show skradła jedna konkretna impreza – premiera filmu „Atak paniki", który naprawdę nie jest tak zły jak stylizacje aktorek na imprezie. Choć już nie raz chwaliliśmy Kasię Warnke za swój bezprecedensowy styl, tym razem nie możemy się oprzeć wrażeniu, że posunęła się nieco za daleko. Natomiast Ewa Kasprzyk i Małgorzata Potocka – hmm... Łączą je spodnie, które powinno się natychmiast spalić na stosie. Prosimy.

 


Może Cię również zainteresować:

Ford Fiesta Active Cup 2018 - mamy relację z zawodów! Nie zabrakło gwiazd!

Źródło: mat. prasowe

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady