• Bazyl Starewicz

Kto popełnił modową wpadkę tygodnia? Chylińska, Foremniak, Wielgosz a może... "Lewy"? Głosujcie!

Chociaż wpadki chodzą po ludziach, czasami modowe przewinienia są niewybaczalne. Przykłady? Stylizacje Małgorzaty Foremniak, Agnieszki Chylińskiej, Agnieszki Wielgosz, Agnieszki Kaczorowskiej, Anny Matysiak i... Roberta Lewandowskiego nie należały do zbyt udanych. Głosujcie na najgorszą z nich – pełne zdjęcia znajdziecie poniżej!

 

Więcej: Wachowicz, Szostak, Sykut-Jeżyna, Foremniak... Plejada gwiazd na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu!

 

 

 

Zazwyczaj jesteśmy jak najbardziej za wszelkimi stylowymi eksperymentami. W końcu cały sens mody leży w tym, żeby zabawić się własnym wizerunkiem. Ale trzeba wiedzieć kiedy przestać. Naszym zdaniem różowa, falbaniasta koszula nie do końca pasowała do spodni Ani Matysiak z printem w kawę latte, lakiery do paznokci, butelki Coli, okulary i szpilki z kokardami. Nie popisała się także Agnieszka Wielgosz – uważacie, że do twarzy jej w tej osobliwej sukni? Z kolei Agnieszka Kaczorowska chyba ogląda za dużo „Gry o Tron" – czy tylko nam jej suknia kojarzy się ze średniowieczną kolczugą?

 

Więcej: Wachowicz, Szostak, Sykut-Jeżyna, Foremniak... Plejada gwiazd na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu!

 

Naszym zdaniem niezbyt dobrze wyglądały też dwie jurorki „Mam Talent". Małgorzata Foremniak połączyła klasyczny, marynarski żakiet z... spodniami w panterkę, natomiast Agnieszka Chylińska... bez obrazy, Agnieszko, ale wyglądasz na smutną ;) zjedz coś, proszę.

 

 

Zobacz też: „Klara jest dzieckiem z nieba’’, Kinga Rusin dała się zauroczyć córeczce Anny i Roberta Lewandowskich

 

Czy podoba Wam się Robert Lewandowskim w stylizacji na kujona? W tym tygodniu wszystkich zaskoczyła jego nowa stylówa – choć zdania naszej redakcji są podzielone, jesteśmy raczej na nie. Co Wy myślicie?

 

 

Więcej: „Patrząc na jego ambicje...’’. Czy Robert Lewandowski przejdzie na sportową emeryturę?

 


Może Cię również zainteresować:

Dzisiaj półfinał Mam Talent. Nie wszystko poszło zgodnie z planem

Źródło: TVN

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady