Perski dywan, szpilki na wieś a może… olbrzymie, włochate kozaki? Głosujcie na modową wpadkę tygodnia!

 

Policja do spraw mody na posterunku! Kto w tym tygodniu zaliczył stylową wpadkę, kogo wtrącamy do lochu za brak dobrego gustu, a kto ubrał się… w dywan? Głosujcie w naszym plebiscycie, a następnie dowiedzcie się poniżej!

 

Zacznijmy od małego, stylowego skandalu. Zeszłej niedzieli o 21:20 cała Polska aż spąsowiała z niedowierzania. „Skandal!", krzyczeliśmy na widok Moniki z programu „Rolnik szuka żony", której zbrodnia polegała na… założeniu szpilek na wieś. Szczerze? Uważamy, że Monika jest całkiem stylowa i zrobiliśmy nawet o tym materiał. No ale wpadka ubiegającej się o serce rolnika Piotra tłumaczki była tak szeroko komentowana w mediach społecznościowych, że nie mogliśmy jej zignorować.

 

 

Więcej: Przestylizowane, świecące logotypami i... chyba zbyt odważne. Głosujcie na modową wpadkę tygodnia


Jedziemy dalej. Pamiętacie scenę z „Dziennika Bridget Jones", w której główna bohaterka lamentuje, że na gwiazdkową imprezę matka kazała założyć jej dywan? Dla Agaty Dudy ten mały gag stał się rzeczywistością kiedy na spotkanie z prezydentem Bułgarii i jego małżonką przyszła w złotym, jednorzędowym płaszczu w błękitny wzór paisley. Modowy mandat dla pierwszej damy!

 

 

Więcej: Modny dywan do domu – jakość i świadectwo dobrego stylu


Ale w tym tygodniu wpadek nie zabrakło także i na eventach. Przykład? Kamila Szczawińska, która wydaje się mieć na sobie retro abażur czy Weronika Książkiewicz, która gdzieś zgubiła niemały kawałek spódnicy. Aha, i jeśli kiedykolwiek miałyście ochotę założyć czarne, tiulowe tutu do klasycznej czarnej ramoneski (do tego zapiętej) – to niech stylizacja Kasi Skrzyneckiej będzie wam na przestrodze.

 

Więcej: Abażury do lamp stojących. Jak zrobić je z wytłoczek po jajkach oraz kawałków papieru

 

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!
Może Cię również zainteresować:

Marta Manowska o nowej uczestniczce "Rolnik szuka żony": "Justyna jest osobą kruchą"

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady