"Nie pomogła nawet dżinsowa kurtka narzucona na wybuchowy dekolt". O kim mówi Joanna Horodyńska?

Joanna Horodyńska w blond włosach

Joanna Horodyńska oceniła stylizację Ewy Kasprzyk! Aktorka w jeden z weekendów była gościem w "Pytaniu na śniadanie", gdzie zrobiono zdjęcia jej stylizacji. Stylistka w "Modowym sądzie" w najnowszym wydaniu magazynu "Party" nie miała dla aktorki litości. Joanna Horodyńska zwróciła uwagę na "wybuchowy dekolt":

Rozumiem, że na wiosnę wraca buduar, że na ulicę będą wychodziły romantyczne, grunge'owe nimfy w letargu. Ale tego przełknąć nie mogę. Na ratunek nie przyszła nawet dżinsowa kurtka narzucona na wybuchowy dekolt - ocenia Joanna Horodyńska.

Gwiazda jednak nie przejmuje się tego typu opiniami i zawsze podkreślała, że ważne jest to, jak ona czuje się w danym zestawie. I właśnie dlatego Ada Fijał potraktowała Ewę Kasprzyk nieco łagodniej. Aktorka docenia to, że gwiazda pokazuje, że wiek nie ma znaczenia i właściwie zawsze i wszędzie można być sobą:

Ta kreacja przez kilka dni wzbudzała kontrowersje. Pojawiły się pytania, jak Ewa Kasprzyk może z taką ostentacją podkreślać atuty sylwetki w koronkowych prześwitach. A moim zdaniem ona pokazuje kobietom, że w każdym wieku mogą i powinny być sobą.- zapewnia Ada.

A Wam, jak podoba się ta stylizacja? Jak Joanna Horodyńska i Ada Fijał oceniły stylizacje innych polskich gwiazd? Przeczytacie w najnowszym "Party"!

 

Zobacz: Ewa Kasprzyk zdradziła sekret swojej figury. Jaką stosuje dietę?​

 

Stylizacja Ewy Kasprzyk z "Pytania na Śniadanie"

Ewa Kasprzyk pod studiem TVP

Joanna Horodyńska nie miała litości dla aktorki

Joanna Horodyńska w kombinezonie moro
Fot. WBF

Może Cię również zainteresować:

Dorota Wellman: "Moją muzą była moja mama" Gwiazdy zdradziły nam, kto je inspiruje WIDEO

Czy stylizacja Ewy Kasprzyk faktycznie była tak zła?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady