• Bazyl Starewicz

Posłanki poczuły lato – niektóre chyba za bardzo... Czy podobają się Wam ich sejmowe stylizacje?

Idzie lato a Wy jesteście posłankami do Sejmu RP, co więcej chcecie wyglądać zgodnie z trendami, kobieco i odpowiednio do swojego stanowiska. Co robicie? Na pewno nie to, co niektóre z tych posłanek. Czy naprawdę nie mogłyby ubierać się lepiej?

 

Beata Szydło, Joanna Schmidt i Kamila Gasiuk-Pihowicz

 

Spójrzcie na premier Beatę Szydło – czy piastując tak wysoką rolę w państwie można sobie pozwolić na źle dopasowany żakiet? Oczywiście, że nie. A jednak pani premier przyszła w zdecydowanie za dużym garniturze. Ups!

 

Więcej: Bitwa na róż: Agata Duda kontra Beata Szydło!

 

Czy posłanki Nowoczesnej umówiły się tego dnia na przykrótkie kreacje? Ok, zarówno Joanna Schmidt jak i Kamila Gasiuk-Pihowicz wyglądały w parlamencie bardzo zgrabnie. Ale czy taka długość sukienki na pewno jest odpowiednia do pracy? W Sejmie? Dajemy im wotum nieufności.

 

Krystyna Pawłowicz, Małgorzata Kidawa-Błońska i Beata Mazurek

 

„Lustereczko, powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy w świecie?", zdaje się mówić do swojego kompaktu Krystyna Pawłowicz. Koszula w kwiatowy print, metaliczna torba – czyżby look posłanki PiS był w trendzie? Lol, nie. Ale jak na nią to nie jest źle!

 

Zobacz też: Jak Anna Lewandowska ubrała się na spotkanie z prezydentową Agatą Dudą? Będziecie zaskoczone…

 

Propsy dla Małgorzaty Kidawy-Błońskiej – jako jedyna wygląda, jakby obchodziło ją to jak wygląda. Wzorzysta narzuta we wzór paisley, torba w trendzie na color blocking i pasujące perły. Już sam fakt, że posłanka PO ułożyła sobie włosy wyróżnia ją spośród pozostałych parlamentarzystek.

 

Małgorzata Wasserman, Anna Maria Siarkowska i Małgorzata Gosiewska

 

Co myślicie? W Sejmie zasiada obecnie 335 mężczyzn i tylko 125 kobiet. Drogie posłanki i pani premier, reprezentujecie cały kraj – również i nas.  Dlatego prosimy, ubierajcie się ładniej ;) Dzięki!

 

Więcej: Agata Duda w niemal identycznej sukience jak Melania Trump. Pierwsze Damy postawiły na odważny kolor

 

Głosujcie w naszym plebiscycie – która z posłanek ubrała się najlepiej, a która najgorzej?


Może Cię również zainteresować:

Zobaczcie, jak Beata Szydło cieszy się z gola Kuby Błaszczykowskiego na Euro 2016! WIDEO

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady