Joanna Horodyńska oceniła stylizację Małgorzaty Kożuchowskiej. Ma dla niej kilka rad!

Małgorzata Kożuchowska w różowych okularach
Joanna Horodyńska skrytykowała stylizację Małgorzaty Kożuchowskiej! W magazynie "Party" dała jej kilka rad. Co ciekawe, przez wielu gwiazda uznawana jest za ikonę mody, ale tym razem najwidoczniej coś poszło nie tak. Joanna Horodyńska postanowiła obiektywnie ocenić wybór Małgorzaty Kożuchowskiej. Dostrzegła też jeden plus:

Przeszkadza mi tutaj długość płaszcza i jego sportowe wykończenia, kozaki, które nosi pół ulicy, torebka bezsensownie zawieszona na skos i przez to wprowadzająca totalny chaos. Dla mnie – za dużo. Interesująca jest kolorystyka. Tylko czerń i biel, ale mnogość wzorów na bluzce i spódnicy pozwala bawić się całością przed zachodem słońca, a po zmianie torebki i butów także po zachodzie. Moja propozycja? Na dworze należy się zapiąć i nie pokazywać tego, co pod spodem, a we wnętrzu płaszcz zdjąć, jakby go wcześniej nie było, i uwodzić stylem a`la Twiggy", powiedziała Joanna Horodyńska.

Ada Fijał jak zawsze miała więcej ciepłych słów na temat wyboru gwiazdy. Aktorka, która prywatnie pasjonuje się modą, zwróciła uwagę na różowe okulary, które są bardzo nowoczesne:

Ja chyba widzę wszystko przez te różowe okulary Małgosi. One mnie zaczarowały. Są bardzo nowoczesne i całkowicie zmieniają charakter tej zachowawczej w doborze kolorów stylizacji. W tych okularach jest jakiś optymizm, odrobina szaleństwa, no i wiosna! - mówi Ada Fijał. 

Więcej na ten temat przeczytacie w najnowszym numerze magazynu "Party". 

 

Zobacz: Wróblewska krytykuje stylizację Kożuchowskiej z ramówki TVP

 

Małgosia Kożuchowska tym razem nie trafiła ze stylizacją

Małgorzata Kożuchowska w czarnym płaszczy i kozakach z czarną pikowaną torebką na łańcuszku

Joanna Horodyńska nie oceniła dobrze jej stylizacji

Może Cię również zainteresować:

Horodyńska ostro ocenia styl Kożuchowskiej: Kobieta jednej pozy. Zimna królowa lodu

Podoba Ci się stylizacja Małgorzaty Kożuchowskiej?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady