Głosujemy na najdziwniejszą stylizację minionego tygodnia! Czy będzie to Laura Samojłowicz, Lidia Kopania, Katarzyna Paskuda, Zombie Angelina, Anella czy może Selena Gomez? Wybór należy oczywiście do was – głosujcie w naszym plebiscycie i przyjrzyjcie się lepiej ich stylizacjom poniżej!

 

 

Czasem nie rozumiemy tego, jak niektóre gwiazdy postanawiają się ubrać na czerwony dywan. W końcu możnaby pomyśleć, że skoro imprezy to dla nich praca, a współpraca ze stylistą to chleb powszedni, to rzeczy, które na siebie założą będą przemyślane, pasujące do figury, zgodne z trendami i skonsultowane z kimś, kto zna się na rzeczy.

 

Więcej: Wszyscy mówili, że przytyła! Ale teraz pokazała się w czarnej mini i... WOW! Laura Samojłowicz zachwyca swoim wyglądem!

 

 

Cóż, nie w przypadku Laury Samojłowicz. Lidii Kopanii i Katarzyny Paskudy. Każda z trzech pań popełniła inne stylowe faux pas, które w ramach naszego  obywatelskiego obowiązku dokładnie wam wyjaśnimy. Ok, no może nie aż tak dokładnie – Laura Samojłowicz po prostu zdecydowanie nie powinna łączyć (całkiem spoko) sukienki z bezkształtnym futro-swetro-golfem, Lidia Kopania mogła nie zakładać na siebie w tym samym czasie całej błyszczącej zawartości szafy, a Katarzyna Paskuda (żart na wyciągnięcie ręki, ale pozwólcie, że się wstrzymamy) kompletnie zrujnowała całą swoją stylówkę przy użyciu tylko i wyłącznie jednej bluzki. 

 

Więcej: Pamiętacie Laurę Samojłowicz z „Hotelu 52”? Przyszła na premierę i prawie jej nie poznaliśmy!

 

 

Więcej: "Zombie Angelina" przeszła 50 operacji! Mamy ZDJĘCIA przed i po!

 

Teraz pora na mały mózgotrzep. W tym tygodniu świat obiegły zdjęcia Iranki, która postanowiła poświęcić swoje zdrowie, oszczędności i ogólnie rzecz biorąc, całe swoje życie aby jak najbardziej upodobnić się do Angeliny Jolie, która nie żyje. Pierwsze co nam przychodzi do głowy? W sumie to podziwiamy determinację dziewczyny. A drugie? Ratuj się kto może! 

 

Zombie Angelina
Zombie Angelina
...
Lidia Kopania
Lidia Kopania
...
Katarzyna Paskuda
Katarzyna Paskuda
...
Anella
Anella
...
Selena Gomez
Selena Gomez
...
Laura Samojłowicz
Laura Samojłowicz
...
Wyniki plebiscytu:
Zombie Angelina...
Lidia Kopania...
Katarzyna Paskuda...
Anella...
Selena Gomez...
Laura Samojłowicz...