• Bazyl Starewicz

Oto bohaterki mody tego tygodnia! Wieniawa, Zając, Rozenek, Doda, Maffa czy Jessa? ZAGŁOSUJ na ich najlepszą stylizację!

W tym tygodniu nasz kraj odwiedziła legenda mody, redaktor współpracująca z amerykańską edycją Vogue'a Lynn Yaeger. Mamy wrażenie, że audiencja u jednej z najpotężniejszych osób w modzie wpłynęła na nasze rodzime gwiazdy, które wygldały… jakby lepiej. Czy jak w przypadku niebotycznych nóg Edyty Zając z torebką Chanel, całej w czerni Julii Wieniawy, podróżującej z klasą Małgosi Rozenek, seksownej Dody czy fenomenalnej Kasi Moś w krótkiej sukience projektu swojej mamy – w tym powielkanocnym tygodniu styl gwiazd sięgnął zenitu!

 

Najlepsze stylizacje

 

Zobacz też: Dla Edyty Zając ulica jest wybiegiem – ALE NOGI! Nie uwierzysz ILE KOSZTUJE jej torebka Chanel!

 

Ale nie tylko u nas odbyła się wielka modowa impreza. W USA nadal trwa kultowy festiwal Coachella, na który gwiazdy tłumnie jeżdżą w równym stopniu po to żeby posłuchać muzyki, co prześcigać się wzajemnie pod względem stylizacji. Mistrzynią tej sztuki jest oczywiście Rihanna, której look z kombinezonem i t-shirtem Gucci „zniszczył internet". Wyglądała fenomenalnie! Poza Riri na Coachelli pojawiły się także dwie najpopularniejsze polskie blogerki – Maffashion i Jessica Marcedes, które przez parę dni festiwalu toczyły ze sobą istną wojnę na stylizacje!

 

Więcej: Rozenek i Majdan podróżują z KLASĄ! Zobaczcie jakie torby zabrali na lotnisko. Kosztowały fortunę!

 

A co wy myślicie? Która gwiazdorska stylizacja była w tym tygodniu najlepsza? Zagłosujcie i wybierzcie bohaterkę mody!

 


Może Cię również zainteresować:

Co działo się podczas "Flesz Fashion Night" 2018? Przeżyjmy to jeszcze raz!

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady