• Bazyl Starewicz

Ikona stylu 2018 - wielki plebiscyt magazynu Party

 

Przed wami kolejna odsłona naszego corocznego plebiscytu dwutygodnika Party i portalu Party.pl. Już w październiku odbędzie się wielka gala, na której przyznamy statuetki gwiazdom, które wzbudzały największe zainteresowanie i podziw! Ponadto nagrodzimy najlepsze seriale, przeboje oraz show! 

 

Naszą kolejną kategorią jest IKONA STYLU! Czyje stylizacje wzbudziły w 2018 roku dyskusję wśród naszych czytelników? Kto może się pochwalić najlepszym wyczuciem mody i trendów? 

 

NOMINACJE:

 

Małgorzata Rozenek-Majdan

Kinga Rusin

Margaret

Julia Wieniawa

Paulina Sykut-Jeżyna

Marcelina Zawadzka

 

 

Sylwetki nominowanych oraz nasze uzasadnienie - pod głosowaniem!

 

Wielka gala "Party" i "Party.pl" już w październiku! Głosuj na swoich ulubieńców. A już niedługo ujawnimy kolejne kategorie! 

 

Głosowanie trwa do 9 września 2018 do godziny 23:59. Regulamin plebiscytu - tutaj. 

 

Zobacz: To oni wygrali w urodzinowych plebiscytach magazynu "Party"! Szpak, Doda, Chodakowska, Steczkowska... kto jeszcze?

 

 

Małgorzata Rozenek-Majdan

 

 

Choć w „Iron Majdan” mogliśmy ją podziwiać i w dresie, i w kostiumie zawodniczki wrestlingu, to na czerwonych dywanach zawsze jest perfekcyjną ikoną mody!  

 

Kinga Rusin

 

 

Fanka niecodziennych zestawień i łączenia klasyki z odważnymi dodatkami. Bez wątpienia najlepiej ubrana polska dziennikarka!

 

Margaret

 

 

Zwariowana, kolorowa, inspirująca, nieprzewidywalna! Czyli dokładnie taka, jaka powinna być trendsetterka młodego pokolenia! 

 

Julia Wieniawa

 

 

Wdarła się szturmem do grona najmodniejszych polskich celebrytek, a w portalach można znaleźć wiele artykułów o tym, jak ubierać się jak Wieniawa. To chyba najlepszy dowód, że Julia jest trendy!

 

Paulina Sykut-Jeżyna

 

 

Prezenterka Polsatu zawsze trzyma rękę na modowym pulsie. A według opiniotwórczego portalu Polki.pl jest jedną z najlepiej ubranych rodzimych gwiazd. Podpisujemy się pod tym!

 

Marcelina Zawadzka

 

 

Miss Polonia i prezenterka TVP zyskuje poklask tym, że nawet najprostsze zestawienia potrafi urozmaicić dodatkami tak, że wyglądają jak kreacje z wybiegu! 

 


Może Cię również zainteresować:

Basia Kurdej-Szatan miała wystąpić w nowym show TVP z mężem, Rafałem! Dlaczego się nie udało?

Źródło: Anna Robak, Stanisław Dziadowiec

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady