Ada Fijał kontra... Ada Fijał! Która stylizacja gwiazdy bardziej wam się podoba? POJEDYNEK

Aktorka i fashionistka w ciągu jednej doby pokazała się w dwóch wyrazistych stylizacjach, które aż proszą się o porównanie. Gotowi na bezprecedensowy pojedynek między Adą Fijał a... Adą Fijał?

W środę gwiazda swoją obecnością uświetniła premierę kolekcji mebli Possi Light (zobacz też: Seksowne i stylowe: Krupińska, Gardias, Ślotała i Torbicka. Która dziś wyglądała najlepiej?). Ada Fijał postawiła z tej okazji na pastelowo-różowy garnitur w kwiatowe wzory (Pinko), uzupełniając go komiksową torebką tej samej marki. Przyciągający wzrok look nabrał jeszcze więcej charakteru za sprawą modnych, metalicznych sandałków i intensywnie czerwonej, jedwabnej bluzki.

Następnego dnia Ada pojawiła się na prezentacji kolekcji hiszpańskiej marki Tous (zobacz też: Gwiazdy na prezentacji kolekcji Tous! Wendzikowska, Fijał, Herbuś, Kaczorowska. Która najlepiej?). Fashionistka tym razem zaprezentowała się w bardziej nonszalanckim wydaniu, zestawiając oryginalną spódnicę (Pinko) z oversize'ową dżinsową kurtką i cielistymi, transparentnymi botkami.

Która stylizacja Ady bardziej wam się podoba? GŁOSUJCIE!

 

Ada Fijał na premierze kolekcji mebli Possi Light
Fot. ons.pl

 

Ada Fijał na prezentacji kolekcji Tous
Fot. ons.pl

 

 


Może Cię również zainteresować:

Co z postacią Kasi Zielińskiej w "Barwach szczęścia"? Jej wątek wraca?! Ada Fijał zdradziła wszystko!

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady