Telekamery 2018: GŁOSUJCIE na najlepszą stylizację gwiazd!


Wczoraj już po raz 21. odbyła się gala wręczenia Telekamer, dorocznych nagród branży telewizyjnej przyznawane przez magazyn Tele Tydzień. I choć w tym roku organizator prestiżowego plebiscytu postanowił nie relacjonować nigdzie przebiegu swojej imprezy, wszystkich faktów dowiecie się czytając Party.pl – tutaj zobaczycie kto przyszedł, natomiast tu zobaczycie wszystkie gwiazdy, które wróciły wczoraj do domu z Telekamerą.

 

Więcej: Zobaczcie nasz RANKING stylizacji z gali Telekamery 2018! Kto wyglądał... najgorzej?

 

Ale jak każda gala również i Telekamery są doskonałą okazją żeby przyjrzeć się stylizacjom gwiazd – oraz oczywiście wybrać tę, która wyglądała najlepiej. Postanowiliśmy wyróżnić looki Basi Kurdej-Szatan, Pauliny Sykut, Klaudii Halejcio, Marty Manowskiej, Joanny Przetakiewicz, Anny Dereszowskiej, Margaret, Mai Ostaszewskiej oraz Julii Wróblewskiej. Głosujcie w naszym plebiscycie – i przewińcie w dół żeby przyjrzeć się lepiej ich stylizacjom.

 

 


Biel, kość słoniowa, blady, perłowy róż i cielisty odcień nude to kolory, na które zdecydowała się Basia Kurdej-Szatan (jej kreacja to projekt Violi Piekut), Paulina Sykut w projekcie Just Paul oraz Klaudia Halejcio w kreacji od Roberta Czerwika. Zakryte ramiona czy nie, dopasowane bądź z plisowanym dołem a nawet jaśniejące, złote aplikacje – musimy przyznać, że wszystkie trzy panie wyglądały rewelacyjnie w sukniach maksi.

 

Więcej: Zobaczcie nasz RANKING stylizacji z gali Telekamery 2018! Kto wyglądał... najgorzej?

 

 

Ale część z naszych gwiazd postawiło na ponadczasowy szyk wieczorowej czerni. Na przykład – Marta Manowska, która w sukni od Roberta Czerwika z wielkim trenem zrobiła niemalże Lady Gagę z tegorocznej gali Grammy oraz  Joanna Przetakiewicz w buduarowej sukience typu slip dress z asymetrycznym dołem z falbanami. Z kolei Anna Dereszowska wybrała szmaragdowozieloną kreację maksi od Mario Menezi z przeskalowanymi rękawami, głębokim dekoltem oraz mocno dopasowaną talią.

 

Więcej: Barbara Kurdej-Szatan zdobyła Telekamerę trzeci rok z rzędu. Za co pokochały ją miliony Polaków?

 

 

Ostatnie trio z naszych gwiazd zdecydowało się na mniej standardowe kreacje, co naturalnie doceniamy. To w sumie żadna niespodzianka, że Margaret wygląda zupełnie inaczej niż wszyscy – tym razem postawiła na granatowo-czerwone kombo szalu od Balenciagi, drapowanej sukienki Moschino i czerwonych kozaków Badura. Inaczej niż wszyscy wyglądała także Maja Ostaszewska – w zabudowanej, prześwitującej sukni od Macieja Zienia w stylu wiktoriańskim, którą totalnie widzielibyśmy na Florence Welch. Z kolei Julia Wróblewska jako jedna z naprawdę niewielu obecnych na imprezie kobiet zrezygnowała z sukni. Aktorka przyszła na galę w długiej, dwurzędowej marynarce noszonej jako sukienka – i bardzo w stylu kolekcji Anthony'ego Vacarello dla Saint Laurent. Przykład ryzyka, które się opłaca ;-).

 

Więcej: Torbicka, Doda i i jeszcze więcej gwiazd na gali wręczenia Telekamer! Jak oceniłem ich kreacje?

 


Może Cię również zainteresować:

Polskie aktorki zagrałyby w "Ciemniejszej stronie Greya"? Co na to Kurdej-Szatan, Halejcio?

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady