Lewandowska, Kurdej lub Kayah, a może Maryla czy Sykut? GŁOSUJCIE na najlepszą sylwestrową suknię gwiazd

 

Czy wasze emocje po tegorocznych koncertach sylwestrowych już opadły? Oczywiście, że nie. Już dawno nie mogliśmy zobaczyć w polskiej telewizji takich hitów (nawet z playbacku), tak gorących duetów i tak spektakularnych występów. Wniosek jest jeden: jak już witać nowy rok, to z pompą.  Ale nie zapominajmy o kreacjach – stroje gwiazd są również częścią widowiska, dlatego postanowiliśmy wybrać najciekawsze z nich. Głosujcie na najlepszą suknię sylwestra 2017!

 

Więcej: Tak oryginalnej torebki Małgorzata Rozenek-Majdan jeszcze nie miała!

 

 

Zacznijmy od Anny Lewandowskiej, która nie brała udziału w żadnej z transmitowanych w telewizji imprez. Trenerka spędziła sylwestrowy wieczór w towarzystwie Roberta w Dubaju – i miała na sobie wystrzałową, koronkową kieckę brytyjskiej marki Self Portrait.

 

Więcej: Od Małgorzaty Rozenek-Majdan po Karolinę Szostak - oto bluza, którą pokochały gwiazdy

 

 

Ale większość sylwestrowej akcji działa się na jednej z trzech telewizyjnych scen! Trzeba przyznać, że gwiazdy stanęły na wysokości zadania i jeśli chodzi o ich styl – nie mamy im nic do zarzucenia. Naszą uwagę zwróciła Basia Kurdej-Szatan, której kreacja miała print przypominający gwiazdy w odległej galaktyce (lub krowie łaty, jak kto woli) oraz Anna Wyszkoni – połączenie frędzli i piór chyba nie jest do końca na co dzień, jednak na scenie bez wątpienia zdaje egzamin.

 

Więcej: Modowe postanowienia na 2018 rok. W Nowym Roku nie popełniaj tych błędów

 

 

Następnie mamy trzy diwy estrady – z których każda postawiła na olbrzymią, maksymalistyczną kreację. Musimy przyznać, że chociaż absurdalnie ogromna, wyglądająca jak różowa chmura kreacja Kayah ukryła absolutnie każdą część ciała wokalistki – nadal uważamy, że była fenomenalna. Umówmy się – tylko prawdziwa diwa może wyglądać dobrze w wielkiej, różowej wacie cukrowej. Myślicie że Kayah wyglądała lepiej niż Beata Kozidrak i Maryla Rodowicz?

 

Więcej: Basia Kurdej-Szatan w sukience z Sugarfree. Jest idealna na sylwestra!

 

 

Naszą stylową grupę nominowanych zamykają trzy gwiazdy Polsatu. Na sylwestrową imprezę stacji Agnieszka Hyży postawiła na ponadczasowo zmysłową czerwień (od stóp do głów – zawsze spoko). Z kolei Agnieszka Kaczorowska pokazała się w odjechanej, asymetrycznej kreacji wyszywanej różowymi cekinami, która wyglądała niczym prosto z wybiegu Anthony'ego Vacarello. Jeśli chodzi o Paulinę Sykut, to prezenterka jak zwykle postawiła na klasyczny fason, w którym czuje się komfortowo – jednak nie sposób odmówić jej w tej prześwitującej koronkowej kreacji elegacji.

 

Więcej: Ta długość sukienki zawsze skraca i pogrubia, ale... nie Karolinę Szostak!

 


Może Cię również zainteresować:

"Jedne z najlepszych urodzin, na których byłam" Sykut zdradza, jak wyglądała 30-tka Lewandowskich!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady